ניר זר – קואצ'ר

כאילו כולם אומרים "עשיתי" על מה שאתם עוד לא

כולם אומרים עשיתי
תוכן עניינים

יצא לכם להכיר את סוגי האנשים האלו שאומרים "עשיתי" על כל דבר? הם עשו צבא והם עשו טיול ארוך מאוד בדרום אמריקה, הם כבר עשו פסיכומטרי, צנחו חופשי ממטוס, סימנו V ענק על זוגיות ארוכה ואפילו עשו "צ'ק" על תחילת עבודה במקום מאוד מבטיח.

ואתם מה? מרגישים כאילו לא הספקתם כלום לעומתם. בואו נבין ביחד כיצד להתמודד עם התחושות הללו. כשמישהו אומר לכם "עשיתי", מה זה אומר בעצם? רגע לפני שנדבר על מה שזה אומר, בואו נבין ביחד שמדובר כאן במרוץ לא פשוט, המרוץ של החיים, של "להשיג". ובמידה מסוימת, זה קצת מרגיש כמו איזה מרוץ שבו כולם עוצרים באותן התחנות (יש מי שקורא לזה שביל החומוס).

 

כשאנחנו מרגישים שכולם כבר "עשו"

לא פעם, אנחנו יכולים להרגיש שאנחנו נסחבים מאחור, שאנחנו לא באמת מספיקים לעמוד בקצב ו"לעשות" כמו שאנשים אחרים מספיקים. אולי אתם מרגישים שעדיין לא עשיתם את כל מה שאנשים אחרים בגילכם עשו. ואולי החברים שלכם כבר מתקדמים ועפים גבוה על החיים שלהם.

ואולי אתם עדיין במקום שהוא קצת שונה מהם. אז קודם כל, הכי חשוב לזכור שאתם ממש לא לבד בסירה הזו. רבים וטובים כמוכם, הם אנשים חכמים ואינטליגנטים, רגישים ובעלי רצונות לכבוש את העולם, אך עדיין לא גמלה בלב שלהם ההבנה לגבי מה ירצו לעשות כשיהיו "גדולים".

 

למה הקצב שלכם הוא הקצב הכי נכון בעולם?

דבר נוסף שאני רוצה שתזכרו הוא, שאתם לגמרי בסדר. לכל אחד ואחת מאיתנו יש את הקצב שלה, ויש אנשים שהופכים לבעלי עסקים מצליחים רק בגיל 50. חשוב להבין שאין סיבה להסתכל לצדדים ולהשוות, רק בגלל שאחרים בגיל שלכם כבר סימנו V על ככה וככה דברים בחייהם. זכרו, הקצב שלכם הוא הנכון ביותר בעולם, מאחר שהוא הקצב שלכם ועבורכם.

אז יכול להיות שעדיין לא עשיתם את הטיול הארוך שלכם להודו, ויכול להיות שזה משהו שאתם לא באמת רוצים או צריכים, אולי גם לא התחלתם ללמוד ואפילו אין לכם רעיון קלוש לגבי העתיד. לכל אחד מאיתנו יש את מסלול שלו או שלה, ולא כולנו יוצאים מהבית של ההורים כבר בגיל 22. ובאותה נשימה, זכרו שלא כל אחד מאיתנו מוצא את קריירת החלומות שלו בגיל 25.

 

להיות בטוחים בדרך שלנו מבלי להשוות אותה לאחרים

אם עדיין לא סימנתם V על כל מיני דברים שאחרים כבר כן סימנו עליהם, כנראה שזה לא במסלול שלכם כרגע. עם הזמן ועם עבודה נכונה או מאמצים כי הם חלק מהחיים, תראו שזה יגיע גם לכם. הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור הוא, שאין צורך להילחץ מהשוואות לאנשים סביבכם.

תהיו בטוחים בדרך שלכם, גם אם כרגע היא לא נראית מאוד ברורה. תסמכו על עצמכם שכשיגיע הרגע להתיישב בעבודה הנכונה או להשקיע בזוגיות מאושרת המתאימה לכם, אתם תדעו לזהות אותו. תחיו לפי הקצב האישי שלכם, ולא רק כדי להגיד או לסמן "עשיתי".

 

להביט פנימה ולאהוב את עצמנו

טיפ אחרון ממני, דבר מהותי שעלינו לעשות הוא, להתמקד בדברים שאנו אוהבים בעצמנו. החלק החשוב הוא למצוא את הרגעים המאושרים האלה מול ועם עצמנו. עם הזמן, אנחנו עשויים להצליח לשנות דפוסי חשיבה שעד היום לא ממש הועילו לנו.

אם אתם מרגישים "נסחבים" מאחור בהשוואה לחברים ומכרים, ואם אתם מרגישים שזה יוצר אצלכם תחושות שאתם רוצים לדבר עליהן, אני כאן. ליוויתי לא מעט אנשים שהרגישו שלא עשו מספיק, עשו פחות מאחרים, רוצים לעשות יותר, אך לא מוצאים בעצמם את הכוחות או הכלים. אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר דרך אתר האינטרנט או דרך הטלפון, נוכל לבחון ביחד כיצד ניתן לצאת מהלופ הזה.

שלכן/ם, ניר זר, קואצ'ר אישי.

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן