ניר זר – קואצ'ר

איך עושים שינוי בחיים – הדרך שלך לעבודה הנחשקת

איך עושים שינוי בחיים

האוניברסיטאות בארץ מלאות עד אפס מקום. התחרות על הפקולטות הכי נחשקות רק גוברת והסיכויים להתקבל אליהם הופכים קטנים מדי שנה. וגם לאחר שהצלחתם להתקבל ולסיים את התואר שלכם בהצלחה אף אחד לא מבטיח לכם שתצליחו למצוא את משרת החלומות שלכם.

ואז אתם מוצאים את עצמכם בעבודה זניחה ומבטיחים לעצמכם שזו עבודה זמנית אלא שהיא נמשכת כבר כמה שנים ואתם פשוט מפחדים לעשות שינוי כי אף אחד לא מבטיח לכם שיהיה טוב יותר.

כולם מתקדמים ואני דורך במקום

עולם התעסוקה דומה לאוקיינוס ענק, שיש בו אין ספור הזדמנויות ויצורים שונים ומגוונים.

לכל אחד מהיצורים יש כלים להצליח בחיים, חלקם שורדים בקושי ואחרים שוחים בנונשלנטיות, חוצים אוקיינוסים בהנאה ושום דבר לא מפחיד אותם.

לכל יצור יש כלים משלו כדי להתקיים בחיים ויש מי שמשתמש היטב בכלים שקיבל ויש מי שפשוט לא מצליח לשרוד.

כמו באוקיינוס, כך בחיים שלנו, גם אנחנו יש לנו כלים שנולדנו איתם, אבל במהלך החיים שלנו למדנו לחדד את הכישורים הללו ואף להשיג כישורים חדשים.

אני יכול לומר לכם בוודאות מוחלטת ומניסיון רב שנים שלי כמאמן מנטאלי, שאף פעם לא מאוחר, וזו הבשורה הכי טובה שתשמעו במאמר הזה.

אז נכנסתם לעולם האקדמיה עם מערכת אמונות מקרטעת. בואו נהיה כנים, לימודים אקדמיים דורשים לא רק מיומנויות אינטלקטואליות אלא בעיקר מיומנויות מנטאליות.

אז במצב הזה, עברתם את הלימודים עם סכין בין השניים ובקושי רב ויצאתם לעולם מהוססים ולא בטוחים בעצמכם. בעצם, שמעתם הרצאה מעוררת השראה על לכבוש את העולם והתחלתם לחפש עבודה, לא סתם עבודה…את עבודתם החלומות שלכם. מה קורה עכשיו?

זאת לא העבודה שחלמתי עליה

יש סיכוי גדול שתמצאו את עצמכם תקועים כמו רבים אחרים לפניכם בעבודה שאתם לא אוהבים ולא מייצגת את היכולות שלכם במאומה. אתם, כמו אלו שקדמו לכם, תספרו לעצמכם סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה: שזה זמני, שעוד רגע תגיע פיית התעסוקה ותוביל אותי במגע קסם לעבודת החלומות שלי, שהטופס לוטו שמילאתי ישנה לי את החיים, אם זה ממשיך כך אקים עסק…ואתם יכולים להמשיך ולמלא את החסר במשפטים שלכם.

זה לא חייב להיות כך, ובעצם אין שום סיבה. רוב האנשים משאירים את העתיד שלהם בידי אלת החלומות, במקום לנקוט בפעולות שישנו את המציאות שלהם.

איך עושים שינוי בחיים?

זה מתחיל בסיפור שאנחנו מספרים לעצמינו או ליתר דיוק שבנינו מאז ינקותנו. צריך לשנות את הסיפור הזה לטובתנו, וזה מתחיל בבניה מחדש של מערכת האמונות שלנו, בקוד העמוק הזה שיושב בתוך התודעה שלנו וקובע כיצד ואיך אנחנו רואים את החיים שלנו.

אחרי זה, אנחנו זקוקים, כמו עסק או חברה, לחזון חזק וברור, מדויק וממוקד כדי שיהיה המצפן שלנו בחיים. יעניק לנו את הכיוון ואת המטרה ואת מטרות המשנה.

זה לא פשוט לשנות את מערכת האמונות שלנו וזה לא פשוט לדייק את החזון שלנו שידע לכוון אותנו למקום שאנו ראויים להיות בו.

פעם אחר פעם אני שומע מאנשים ששמעו הרצאה מאלפת ומעוררת השראה ומצפים למהפך בחייהם. הרצאה או טקסט מעוררי השראה ככל שיהיו, הם רק הניצוץ שעשוי להתחיל את התהליך הזה.

אני מציע לכם ללכת לחדר הכושר של החיים ולמצוא לכם מאמן אישי לחיים, כל אדם שאתם סומכים עליו ויש לו את הידע והיכולת לקחת אתכם יד ביד במסע לעבר שינוי בחיים, אבל שינוי מהותי ומשמעותי.

ההצלחה שלכם קרובה מתמיד והיא בהישג יד. אתם ראויים לחיים טובים,

 תתחילו מיד!

 שלכם,

ניר זר,

מאמן מנטאלי אישי לחיים.    

צרו איתי קשר >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט