ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ר מומלץ - סיפורים אישיים של לקוחות

"חשבתי שאני אבודה עד שהגעתי לניר. שנתן לי כלים להתמודד ותרגל הכל עד לתוצאות אמיתיות לגמרי בזכות הכלים, הרצון, האמונה וההתמדה."
מאי
"ממליצה בחום לכל אדם, ניר מאוד עזר לי ושינה לי את החיים! פגישות מעוררות מוטיבציה וגישה חיובית לחיים"
נוי
"מאמן מדהים, מקשיב ואכפתי עם המון ניסיון. נותן המון כלים להתמודדות, פיתוח עצמי וקבלת החלטות. ממליצה בחום למי שרוצה לעשות שינוי ולהתקדם בחיים👌🏽"
שני
"קפצה לי מודעה האם את רוצה שינוי בחיים שלך? ואז נכנסתי ופשוט מודה לאלוקים שהכיר לי את ניר. בהחלט כיף גדול 🙂 אני באמצע תהליך איתו שעובד לי מדהים! פשוט עזר לי לשנות את החשיבה שלי ולעשות דברים חדשים בלי לפחד. ממליצה בחום !! הוא בהחלט יעזור לכם ;)"
הודיה
"כשרק התחלתי את המסע שלי הגעתי לניר כבחורה חסרת ביטחון, אחת שמרצה את הסובבים אותה. באימון עם ניר צמחתי כל כך! עשיתי שינויי משמעותי בעצמי. למדתי להכיר בערך שלי, להיות קשובה לקול הפנימי שלי ולהתמודד עם פחדיי. ואת זה אני חווה כתודה לניר שעזר לי כל כך להגיע אל עצמי. ממש ממליצה על האימון איתו! תודה רבה לך ניר על הדרך המשמעותית שעברנו"
תהילה
"ממליץ בחום לכל מי שרוצה לשנות הרגלים ודפוסי התנהגות. עזר לי מאוד לראות את הדברים בצורה אחרת. אכפתי, קשוב, ובקיצור מאמן תותח! ממליץ בחום! תודה על הכל ניר."
אייל
"הייתי בתקופה מאוד לא פשוטה, מלאה בבלבולים, בחששות ובספקות לגבי עצמי ולגבי העתיד. לא ידעתי כיצד להרים את עצמי ולצאת לדרך חדשה, עד שהגעתי לניר. עברתי עם ניר אימון מדהים, לאורך זמן, בו גילתי יכולות חדשות בי, המודעות העצמית שלי והביטחון גברו ולאט לאט, האופטימיות והגישה החיובית תפסו מקום וראיתי איך אני מצליחה להרגיש טוב יותר ולקבל החלטות שטובות לי. ניר התאים בדיוק את הטיפול שהיה נכון לי ועשה את זה בצורה מדהימה ונבונה, תמיד דאג לשלומי והיה מעורב בכל דבר קטן ותמיד הציע את דרכי ההתמודדות והכלים הטובים ביותר עבורי! לא יודעת איפה הייתי נמצאת היום אילולא המפגשים עם ניר, פשוט עברתי תהליך מדהים עם עצמי ואני מודה לניר על כל רגע, ממליצה בחום!!"
שיראל
"לפני חצי שנה מצאתי את עצמי בתקופה ממש מבולבלת בחיים שלי לא ידעתי מה נכון לי ואיפה אני יכולה לשנות כדי לצאת מהתקיעות שנכנסתי אליה בחיים. מפוסט קטן בפייס הגעתי לניר ומשם הדרך לשינוי הייתה קצרה. ניר בעזרת שאלות נכונות,מקצועיות, הכוונה ויחסי אנוש מדהימים עזר לי למצוא את הדרך שלי .. חייבת להגיד שהגעתי אליו עם מטרות לחיים ועכשיו אחרי חצי שנה כבר הגשמתי את רובן ונותר לי לרשום מטרות חדשות ולהתקדם בתהליך. מדובר על תהליך משנה חיים שפותח את הראש לרעיונות ולגישה הרבה יותר נכונה לחיים ! אני ממליצה בחום לכל בנאדם להתקשר לניר ולהתחיל איתו תתהליך המדהים הזה. אנשים חושבים שאם פונים לעזרת אדם מקצועי זה מעיד עלינו שיש בעיה אבל להפך בעיני זה מראה עד כמה יש לנו רצון לשנות ולהתקדם. בקיצור תתקשרו מה יש לכם להפסיד ?"
מורן
"מאמן מדהים, קשוב, סבלני אכפתי. מאוד מקצועי בתחום של קואוצ'ינג והדרכה, שינוי הרגלים וכלים להתמודדויות ממש כך. הגעתי לניר עם כמה הרגלים שגויים ודפוסי חשיבה מסוימים, הוא נתן לי חומר למחשבה, שינוי דפוסי חשיבה והסתכלות טובה יותר על דברים ועל העולם. ממליצה בחום!! מאמן אלוף ואיש מדהים✌"
נוי
"ממליץ בחום לכל אחד שרוצה לעשות שינוי בחיים שלו ולקחת כמה צעדים קדימה, עברתי תהליך של עשייה אישית ושיפור איכות החיים מי שבאמת רוצה לעשות שינוי ניר הוא האדם הנכון לשיפור החיים בעשייה."
פיליפ
המושג הצלחה הוא מושג סובייקטיבי. משמע, כל אחד מאיתנו מגדיר הצלחה באופן אחר ולכל אחד מאיתנו שאיפות אחרות. המכנה המשותף למושג הצלחה (רלוונטי לכל תחום שתבחרו) הוא הכרה בהיתרונות ובחסרונות שלנו הרלוונטים לאותו הנושא. הדרך להצלחה היא לשים דגש על החסרונות שלנו ולמנף אותם. גדולתו של אדם נמדדת ביכולת שלו להתמודד עם עצמו ובהכרה מלאה ושלמה של חסרונותיו. ברגע שהאדם מכיר בחסרונותיו הוא נמצא בנקודת המאפשרת לו בלב שלם לעבוד על חיסרון זה ולמנף אותו. זהו חברים, המתפתח להצלחה. בתחומים מסויימים בחיינו אנחנו מצליחים להכיר בחסרונות והיתרונות בצורה אובייקטיבית בעצמינו ובתחומים אחרים, צריך הכוונה וכלים. ניר הוא האדם הנכון לקבל ממנו הכוונה זו, ממליץ מניסיוני האישי! ''אדם בתוך עצמו הוא גר, בתוך עצמו הוא גר''
דור
"ברצוני להודות לך על הפירות שהנבנו כתוצאה מהפגישות אתך. לכל פגישה הייתה מטרה ובעזרת הכלים שנתת לי הצלחתי לשפר בצורה ניכרת את איכות החיים שלי ושל בני הבית... במהלך הפגישות הקפדת לעודד ולהתמקד בצד החיובי ומכאן עזרת לי לגלות אופטימיות שתרמה לי המון. תודה רבה על חיוך, סבלנות ומקצועיות. יישר כוח!!"
עדי
"רוצה להגיד לך תודה! לקחתי על עצמי מטרה ובדרך נתקלתי במחסומים אישיים. חיפשתי קואצ'ר מומלץ והמליצו לי על אימון אישי אצל ניר במיוחד. נסעתי מבית שאן לכפר סבא כל שבוע, וזה היה שווה לחלוטין. הייתי בסה"כ ב 7 פגישות ומה שקיבלתי שם ילווה אותי לכל החיים, וזה שימש אותי ברמה מעשית המון. אם אתם בעניין של אימון – אני ממליץ בחום על ניר. (גם אם לא, זה פשוט מדהים)"
אליאור
"ניר נתן לי הרגשה של ביטחון להביע את עצמי במחשבה שאפשר לדבר על הכל פשוט להתיישב ולשפוך כל מה שעל הלב. מבטיחה לכם שתצאו ממנו חזקים תודה לך ניר שאתה בן אדם כל כך מכיל. אין ספק שאתה אלוף."
בר
"פשוט חובה לכל מי שרוצה לקחת שליטה על החיים שלו ולשנות גישה! אפשר להגיד שזה סוג של לידה מחדש אל החיים. תודה רבה לך ניר יאלוף!!"
יעקוב
ממליצה מאוד! אדם חברותי, שמח עם אנרגיות טובות. עזר לי להוציא את מי שאני היום. מבחורה ביישנית *מאוד* לבחורה עם בטחון עצמי והערכה עצמית. הכלים שניר נתן לי ימשיכו איתי לכל החיים ויעזרו לי להתמודד עם כל סיטואציה וכל בחירה שתיהיה לי בהמשך הדרך. תודה רבה לך ניר, על כל המפגשים שלנו ועל כל העזרה, התמיכה, התרגילים !! על זה שהאמנת בי בכל פעם מחדש והעלת בי הרגשה מעולה בכל פעם אחרי אימון. מעריכה אותך מאוד, תודה !!
גל
"מאמן אישי מומלץ, איש מדהים, מכיל, קשוב, אמפתי רואה את הדברים מיד בצורה ברורה והכי חשוב- מדויק ממליצה בחום!!!"
שירן
"מעבר למקצועיות ולכלים שניר מביא איתו הוא קשוב בצורה בלתי רגילה, סבלני, יודע להגיד את הדבר הנכון בכל רגע נתון, גורם לך לצאת מחוץ לקופסא ולהסתכל על הדברים בראייה מרחבית והכל בצורה חיובית ואופטימית!
עברתי שינוי גדול עם עצמי ולמדתי על עצמי המון בזכות ניר. כל מפגש שהיה לי איתו התחיל והסתיים בחיוך. ממליצה לכל בן אדם לא משנה איפה הוא נמצא בחיים לעבור תהליך כזה, וניר הוא לגמרי הכתובת! תודה ניר"
שלי
"ממליצה בהמון אהבה ! מי שעוניין או מעוניינת לעבור שינוי תפיסתי ומעשי אני ממליצה לעשות את המסע הזה ביחד עם ניר, זה בהתחלה נראה כבלתי אפשרי במיוחד אם יש תפיסה אחרת על החיים ובהתחלה הייתי נורא סקפטית לגבי זה ולאט לאט שיעור אחרי שיעור ראיתי שאני מתחילה באמת לעבור שינוי של הרגלים של חשיבה ואפילו מעשית תמיד יש לאן להתפתח וכיף לעשות שינוי כשאמינים בך וזה מה שניר גרם לי להאמין בעצמי במיוחד שזה נמצא בתוכי רק עוד לא השתחרר החוצה ובזכות השיעורים והשיחות התחלתי להאמין שאני יכולה לעשות הכל וזה בהחלט תמון בכולנו ואחד הדברים שניר לימד אותי זה להאמין ובטחון עצמי שאפילו השמיים הם לא גבול ותמיד יש לאן לשאוף ולצמוח :)"
חיה
הגעתי לתהליך עם ניר כשיש לי בעיה שרציתי לפתור. ניר היה מאוד סבלני, מבין ומכיל, וביחד התחלנו מסע לעבר הפתרון. ניר ידע להביא את כל הכלים הנכונים לכל מפגש שהיה שונה ומיוחד בכל פעם מהמפגש הקודם. הבעיה הייתה לא פשוטה ומורכבת, אך הרגשתי שאני בתהליך שבו אני לומד להכיר את עצמי טוב יותר ובעזרתו אני צומח. התהליך עזר לי להעצים את ההתפתחות האישית שלי. החיים שלי השתפרו בכל המישורים: עבודה, זוגיות, משפחה והכי חשוב – ביני לבין עצמי. אני מרגיש היום יותר בטוח, אני מתקשר יותר טוב עם הסביבה שלי, ואני יודע לסמוך על עצמי יותר מפעם. האווירה הנוחה שהרגשתי בטיפולים ממש לא מובנת מאליה. ניר היה אוזן קשבת לכל מילה שהוצאתי מהפה. ניר, תודה על הסבלנות, ההקשבה, ההתעניינות, האווירה הטובה והשינוי שבזכותך לא היה קורה!
הדר
" ניר עזר לי לפתח את עצמי צעד-צעד ועזר לי להבין שהגישה זה אחד הדברים החשובים ביותר. בעזרתו הצלחתי לנהל את הזמן ואת הכסף שלי יותר טוב, הגעתי למצב שאני מעריך את עצמי יותר, פחות חשוף לביקורת עצמית או מצד הסביבה ובטוח בדרך שאני הולך בה. כיום אני סטודנט עם עסק אינטרנטי משלי בשיווק שותפים וכלים מדהימים להתמודדות עם החיים. אני בטוח ומשוכנע שכל מי שיעבור עם ניר תהליך כלשהו יראה שיפור משמעותי בחייו בכל תחומי החיים. תודה לך ניר על התקופה המדהימה והערך המטורף שהענקת לי, אני מעריך את זה מאוד ושמח שזכיתי להכיר אותך! (:"
דקל
"לפני כמעט שנה הייתה לי התלבטות מאוד קשה בקשר לבחירת תחום לימודים ורציתי לשבת עם מישהו שיוכל להדריך אותי איך לקבל את ההחלטה הנכונה. אחרי שראיתי פוסט של ניר בפייסבוק החלטתי להתקשר ולקבוע פגישה. היום אני לומדת את התחום שרציתי במוסד שרציתי ושמחה מאוד מהבחירה. בזכות הפגישות עם ניר השתפרתי בהמון תחומים, למדתי איך להשיג את היעדים שאני רוצה להגיע אילהם, להיות עיקבית במה שלקחתי על עצמי וגם לדעת איך להתמודד עם הקשיים שבדרך. ניר רציתי להגיד לך תודה על התקופה הזאת, עזרת לי לעשות שינוי משמעותי בחיים שלי."
עדית
הגעתי לטיפול אצל ניר לאחר שהבנתי שיש לי מחסומים שמקשים עליי מלהתקדם בתחומים שונים בחיים שלי. כשהגעתי לטיפול היה לי המון ספקות לגבי התהליך. כמה שבועות לאחר תחילת הטיפול התחלתי להסתכל על דברים בעין שונה. באמצעות המשימות שניר נתן לי למדתי על עצמי המון. באמצעות הכלים שניר נתן לי התחלתי להתנהל בדרך אחרת: התחלתי לחשוב בדרך יותר חיובית, התחלתי לקבל ולאהוב את עצמי בלי תנאים. הכרתי את עצמי באמת ולעומק ותוך כדי התהליך הבנתי מה אני שווה. הערך העצמי והביטחון העצמי שלי עלה. היום אני בחורה שמודעת לעצמה ולסביבה, פיקחית, מעריכה את עצמי, בוטחת בעצמי, משוחררת ונהנית מכל רגע. מדי יום אני עושה שימוש בכלים שניר נתן לי זה עוזר לי להמשיך להיות את הגרסה הכי טובה של עצמי. ניר הוא מאמן מאוד מקצועי, קשוב, מכיל, ותמיד יסייע להסתכל רק על הטוב בכל תמונה מצב. הוא זמין בטלפון, בהודעות ופתוח להתייעצות. תודה ניר על המילים הטובות, על העידוד ופירגון ועל שעזרת למצוא את כל החלקים הטובים והנכונים בהרכבת הפאזל 
היווט
"היה תהליך משמעותי פורה וקשה. את התהליך עצמו ניסיתי להתחיל עם שני קואצ'רים לפני ניר, קואצ'רים מומלצים ובעלי ניסיון, אבל משהו לא עבד. הצורה בה ניר יודע לפרוט על הנימים הנכונים, הצורה בה הוא מצליח לתפוס אותך ולשקף מולך מראה בגודל מלא על עצמך. זה מה שגרם לתהליך להיות משמעותי ומה שגרם לי סוף סוף לעבור את התהליך בשלמותו. ממליץ בחום."
גיא

רוצים ליצור קשר? מלאו את הטופס:

סגירת תפריט