ניר זר – קואצ'ר

אימון מנטלי

אימון מנטלי עם ניר זר
תוכן עניינים

מחפשים זוגיות, לצאת ממשבר, להקים עסק משגשג, להצליח בחיים? אתם צריכים מאמן מנטאלי.

הולכים לא רק לחדר הכושר: זו כבר תופעה. אלפי ישראלים הפנימו מזמן כי אחת הדרכים היעילות לצאת ממבוי סתום בזוגיות, בקריירה או בכל תחום אחר בחיים, היא לעבור אימון אישי אצל מאמן (קואצ'ר).

"בדיוק כפי שאתה הולך לחדר כושר כדי לחזק את הצד הגופני, לא מעט ישראלים מבינים היום שצריך לחזק את הכושר המנטאלי כדי להשיג חיים מלאים ומאושרים", כך אומר ניר זר, מאמן בכיר ומוביל שכבר עזר למאות מתאמנים להחזיר לעצמם את השליטה בחייהם וליהנות מהצלחה מדהימה בכל תחום. מהו אימון מנטלי, מה היתרונות שלו, ולמי הוא מתאים? בואו נברר.

 

מהו אימון מנטלי?

אימון מנטלי הוא תהליך אישי הבוחן את המצב הרגשי של המתאמן ואת החזון האישי שלו ומשפר ומעצים אותם כדי להוביל את המתאמן להצלחות פנומנליות בכל תחום. את האימון המנטלי מוביל המאמן האישי, וההצלחה בו תלויה בשיתוף הפעולה של המתאמן ובהתמסרותו לתהליך. לכל אורך הטיפול המתאמן לומד להתבונן בעצמו ובחייו בעיניים מפוכחות ומאמץ מודעות חדשה ליכולות הטמונות בו. תהליך האימון פותח בפני המתאמן דלת לחיים טובים יותר בכל היבט ומוביל אותו לשם. האימון המנטלי מעצב מחדש את המחשבות של המתאמן ואת רגשותיו וכן את דפוסי הפעולה שלו כדי להתאים אותם לחזון החיים האידיאלי, ליעדים ולמטרות שהמתאמן הגדיר לעצמו בתחילת התהליך. התהליך מוביל את המתאמן לחיים טובים ומתגמלים מלאי תכלית ותוכן. וזה משהו שכולנו יכולים להיעזר בו.

 

למה אימון מנטלי חשוב?

בעולם תזזיתי שחוסר הוודאות בו הוא הדבר הכי ודאי, חוסן אישי ונפשי הוא חוזקה שאי אפשר לשרוד בלעדיה. מאמן מנטלי איכותי מצייד את המתאמנים שלו במיומנויות ובכלים הנחוצים לניווט במים המאתגרים של החיים ומוביל אותם להצלחה. האימון המנטלי חורג מגבולות הטיפול הרגשי הקונבנציונלי ומתמקד באסטרטגיות מעשיות ויעילות שמעצימות את המתאמנים ומאפשרות להם לצאת ממצב הישרדות ולעבור למצב שגשוג.

 

סוגים שונים של אימון מנטלי

אימון מנטלי חולש על תחומים רבים, ולכן הוא רלוונטי לאנשים מכל שדרות החברה שמתמודדים עם אתגרים שונים החל בבעיות ביחסים האישיים, דרך קשיים בזוגיות וכלה בקריירה מדשדשת. היתרונות של התהליך רבים, וההצלחה מוכחת.

 

אימון אישי – גלו את הפוטנציאל האמתי שלכם

אימון מנטלי אישי מתעמק בצמיחה האישית של המתאמן. המאמן עוזר למתאמן להתבונן בעצמו ובאמונות שמגבילות אותו ועוזר לו לשנות את דפוסי החשיבה שלו ולטפח את הביטחון האישי הנחוץ להצלחתו. ניר זר, מוביל את המתאמנים שלו במסע טרנספורמטיבי לגילוי עצמי ובתוך כך עוזר להם להשיג את מטרותיהם.

 

אימון לזוגיות – טפחו את הקשר המיוחד ביניכם

מערכות יחסים זוגיות הן הבסיס לחיים מלאים ומספקים, אולם לעתים קרובות הן מציבות אתגרים המחייבים גישה מדויקת אך יצירתית. אימון מנטלי לזוגיות עוזר לבני הזוג לפתוח את ערוצי התקשורת ביניהם, לטפח אמפתיה, להביע תמיכה הדדית ולחזק את הקשר הזוגי. ניר זר אימן עד כה מאות זוגות לזוגיות חזקה וטובה. בד בבד הוא עובד גם עם מתאמנים המחפשים זוגיות ומוביל אותם לזוגיות שנועדה בשבילם.

 

אימון עסקי – לשאוף למצוינות מקצועית

כמו אימון מנטלי לספורטאים גם אנשי עסקים, יזמים, מנהלים בכירים ואנשי קריירה צריכים אימון אישי להצלחה עסקית ומקצועית. הצלחה עסקית ומקצועית אינה תלויה רק בכישורים מעשיים, במיומנויות טכניות, בידע תיאורטי או בהשכלה מקצועית ואקדמית. הצלחה עסקית ומקצועית תלויה בעיקר באינטליגנציה הרגשית של המתאמן, בתכונות המנהיגות המוטמעות בו וביכולתו להתמודד עם אתגרים ולנהל עימותים. לניר זר יש רקע עסקי נרחב וכישורים עסקיים מרשימים, והוא משתמש בהם כדי לסייע לאנשי עסקים ולכל מי ששואף לקריירה מצליחה, להצליח ולשגשג בזירה העסקית.

 

למי מתאים אימון מנטלי?

במילה אחת? לכולם! בכמה מילים? לכל מי שמרגיש שהוא יכול לקבל הרבה יותר מהחיים שלו, ויודע שבכוחו לברוא את המציאות שלו; אך כדי לברוא את המציאות הרצויה, הוא צריך לעבוד, להתאמן, להתכונן. כמו שיש אימון מנטלי לילדים, כך יש אימון מנטלי לבני נוער, למבוגרים, לאנשי קריירה ולכל מי שמעוניין בכך. הייחודיות של האימון המנטלי והיתרון שלו טמונים בהיותו כלי אוניברסלי שמתאים את עצמו לכולם החל בסטודנטים השואפים למצוינות אקדמית דרך אנשי מקצוע שחולמים על קריירה פורחת וכלה בזוגות שרוצים לחזק את הקשר ביניהם ובאנשים רגילים שכמהים להגשמה אישית – כולם יכולים להרוויח מאימון מנטלי, והאימון המנטלי נגיש לכולם.

 

מה אפשר להשיג באימון מנטלי?

לאימון מנטלי יש יתרונות רבים, ותהליך האימון מקנה למתאמנים הישגים רבים.

 • מודעות עצמית – זיהוי החולשות והמרתן; איתור החוזקות והעצמתן. טיפול באמונות מגבילות ובדפוסי חשיבה מעכבים.
 • בניית חוסן – פיתוח היכולת להתאושש ממכשולים.
 • אימוץ חשיבה חיובית – בעיקר בהתמודדות עם אתגרים.
 • חיזוק מערכות יחסים – שיפור מיומנויות תקשורת ופתיחת ערוצי תקשורת חדשים.
 • העמקת קשרים עם אחרים – בהיבט האישי, בהיבט הזוגי ובהיבט המקצועי.
 • קידום הקריירה – טיפוח תכונות מנהיגות.
 • ניהול יעיל של לחצים – להתמודדות עם עימותים, עם דדליין או עם מבחנים.
 • שלומות אישית – לחיים מאוזנים ומספקים ולהגשמה עצמית.

 

מעוניינים באימון מנטלי? כך תתחילו

כל מסע חשוב מתחיל בצעד הראשון; והמסע לשינוי החיים מתחיל בשיחה אישית עם המאמן החדש שלכם. ניר זר הוא מאמן בכיר שעזר כבר למאות מתאמנים להגשים חלומות ולחיות חיים מדהימים. רוצים לקבל יותר מהחיים? אתם ראויים לזה! כך תתחילו את המסע החשוב ביותר בחייכם:

 • הגדירו מטרות – הקדישו מחשבה למטרות שלכם בכל תחום – בתחום האישי, בתחום המקצועי ובתחום הזוגי. מה מאתגר אתכם? מה אתם רוצים לשפר? נסו לענות על השאלות האלה. כתבו את התשובות ואת התובנות ביומן אישי.
 • קראו על ניר זר ועל הגישה שלו – בדקו אם גישת האימון של ניר ושיטת האימון שלו מתאימות לכם. קראו המלצות של מתאמנים. כל המידע הנחוץ לכם מופיע כאן באתר.
 • קבעו פגישת ייעוץ ראשונית – בפגישת הייעוץ תוכלו להרגיש את האנרגיה של ניר ולהחליט אם היא מתאימה לכם. תוכלו לדון עם ניר במטרות שלכם ולברר אם אימון מנטלי הוא הדבר הנכון בשבילכם.
 • קבלו תשובות – שאלו את השאלות שמטרידות אתכם ודברו עם ניר על כל מה שמדאיג אתכם. אל תצאו למסע עם שאלות ללא מענה או עם חששות ללא פתרון.
 • התחייבו למסע – התמסרות לתהליך האימון מעידה על המחויבות שלכם לצמיחתכם האישית. הביאו בחשבון שהתהליך אורך זמן ושהוא ידרוש מכם מאמץ ונכונות להצליח. שמרו על פתיחות ואל תדחו נקודות מבט חדשות, תובנות ייחודיות ורעיונות יוצאי דופן.
 • אמצו את השינוי – ככל שתתקדמו בתהליך, תסתגלו לתמורות בחייכם ותאמצו אותן בחום. הישארו מעורבים בתהליך, שמרו על פתיחות, דברו על הכול עם המאמן שלכם ותראו איך חייכם משתנים ללא הכר.

 

אימון מנטלי – דוגמאות מהחיים

העבודה עם מאמן אישי שונה לגמרי מתהליך פסיכולוגי, הגם שהאימון משפיע בסופו של דבר על התודעה של ה'מתאמן'. אחד הדברים החשובים בתהליך, אומר ניר זר, הוא האמון שהמתאמן נותן במאמן האישי שלו. "יש המון אלמנטים שיוצרים הצלחה בתהליך ברוב התהליך האחריות היא שלי. יש רק דבר אחד שתלוי במתאמן וזה הרצון שלו והמחויבות שלו לתהליך", אומר זר.

 

אימון מנטלי עוזר עם לחץ בלימודים

שריאל חדד-לוין, בת 26 , סטודנטית לרפואה שנה שלישית, פגשה את ניר זר באחד הצמתים החשובים בחייה, כאשר הקריירה ולא פחות חשוב החלום שלה להיות רופאה בישראל עמד על כף המאזניים, "ניגשתי חמש פעמים למבחנים פסיכומטריים כדי להתקבל לרפואה אבל תמיד נכשלתי. היה לי בלק-אאוט בכל פעם שניגשתי למבחנים משום שהיו לי תפיסות שגויות והערכה עצמית נמוכה שתמיד הכשילו אותי. ניר פשוט הציל אותי, פשוטו כמשמעו", אומרת שריאל.

 

אימון מנטלי לשיפור הביטחון העצמי

מאי סינמן בת 27 מיהוד סטודנטית למשאבי אנוש קיבלה המלצה על ניר זר מחברה קרובה, "מבחינתי זה היה כמו ללכת לחדר כושר עם מאמן אישי. אנשים משקיעים בכושר גופני וזה חשוב אבל שוכחים את הכושר המנטאלי שלהם. השינוי שאני עברתי לאחר שעשיתי עבודה עם ניר הפך לי את החיים. סבלתי מחרדות ואי שקט פנימי. הייתי חסרת ביטחון עצמי וניר עזר לי ליצור לעצמי חיים טובים יותר. עברתי אתו תהליך מדהים", אומרת מאי, "היו לי מערכות יחסים גרועות עם בני זוג שממש לא התאימו לי. הייתה לי חרדת נטישה ופיתחתי תלות בהם. נכנסתי לחרדות משטויות. הוא נתן לי משימות ולא ויתר לי. הוא מדהים. הוא ידע בדיוק איך להניע אותי לפעולה ולשנות בי את התודעה ואת הדימוי העצמי הנמוך שלי. אני קוראת את המחברות שלי אז ואני רואה כמעט אדם אחר לגמרי. היום יש לי ביטחון עצמי ואני מאושרת".

 

כיצד להגשים חלומות
היום יש לי ביטחון עצמי ואני מאושרת

 

אימון מנטלי עושה פלאים לדימוי עצמי נמוך

ש.נ (שמה שמור במערכת) הייתה בת 40 כאשר בעלה נפטר ממחלה קשה. ביתה ג.נ (שמה שמור במערכת) הייתה בת חמש. היא לקחה קשה את מותו הטראגי של אביה האהוב והתקשתה להתנהל בחברה. "הבת שלי גדלה לתוך כאוס נוראי במשפחה. באותה תקופה חווינו כמה אסונות זה אחר זה, והמצב שלה הלך והחמיר ככל שהתבגרה", מספרת ש.נ, "היא הייתה ילדה יפה ומיוחדת אבל סבלה מדימוי עצמי נמוך שהשפיע על מערכות היחסים שלה בהמשך. השיא היה כשהייתה בגיל 16, כאשר גילתה במקרה שבן הזוג שלה בגד בה עם החברה הכי טובה שלה. היא הייתה שבורה", מספרת ש.נ. "הבת שלי עברה השפלות וחרם. היו לה המון בעיות עם המערכת. היא פשוט לא הסתגלה והתמרדה נגד כולם והיה בה המון כעס. היא לא רצתה ללכת לבית הספר. המצב היה פשוט נוראי והייתי די מיואשת. לא ידעתי מה לעשות".

ש.נ שמעה על ניר זר במקרה מחברה בישוב בו היא מתגוררת, אשת חינוך, שהמליצה לה לקחת את הבת אליו, "אני חייבת לומר לך שהוא פשוט הציל לי את הילדה. הוא הציל את החיים שלה. אני חייבת לו המון. הוא אדם מאוד מיוחד. יש לו כישורים יוצאי דופן. קיבלתי ילדה חדשה לגמרי, עם בטחון עצמי ומאושרת. היום אתה פוגש צעירה בת 19 שסיימה תעודת בגרות, סיימה מכינה קדם צבאית, התגייסה לתפקיד מסווג בשייטת. יש לה זוגיות בריאה. היא עשתה דרך מהממת. אין הזדמנות שאנחנו לא מזכירים את ניר ומדברים עליו בבית".

 

אימון אישי להשגת מטרות
לצאת מהתקיעות לחיים טובים ומאושרים יותר בעזרת תהליך האימון המנטלי

 

אימון מנטלי בזוגיות

ל.נ בת 29 באה ממשפחה דתית באזור ירושלים. היא החליטה לשנות את המציאות שנכפתה עליה מתוקף העולם התרבותי שסבב אותה.  היא פגשה את ניר לפני כשלוש שנים כאשר חייה נקלעו למבוי סתום, בעיקר בתחום הזוגי. היום היא כבר מאורסת ולפני חתונה עם בחיר ליבה. "חיפשתי שינוי. הגעתי לניר כשהכול היה תקוע אצלי, במיוחד בזוגיות. לא מצאתי את עצמי בשום תחום בחיים. יחד עם ניר עשיתי חישוב מסלול מחדש וסוף סוף מצאתי את היעוד שלי והצלחתי להגשים את המטרות שלי. זה היה תהליך מדהים", מספרת ל.נ ומוסיפה, "באתי בשביל מטרה מאוד מסוימת ומצאתי את עצמי עושה מהפך כמעט בכל אחד מהתחומים בחיי. סבלתי מדימוי עצמי נוראי. היו טבועים בי לא מעט דפוסי התנהגות מאוד בעייתיים שסיגלתי לעצמי במשך השנים. באתי מעולם דתי ולהישאר רווקה בגיל כזה יש לזה משמעות חברתית וניר עזר לי להוריד את הלחץ מעצמי. אין לי ספק שבזכותו גם ידעתי למצוא בן זוג שמתאים לי ובקרוב מאוד נינשא", מספרת ל.נ.

תהליך האמון שעברה ל.נ ובעבורו הגיעה לניר היה מאוד ספציפי, אולם עד מהרה היא גילתה כי התהליך שינה בה תחומים ורבדים נוספים שלא ידעה על קיומם והשפיעו באופן ישיר על הבעיה שביקשה לפתור, "מה שמדהים היה שמעבר לתוצאות המדהימות היו גם כלים עוצמתיים שלקחתי איתי לכל החיים. ניר הוא איש מדהים. הוא אדם מאוד צנוע ויש לו גישה מאוד מיוחדת שמאפשרת לך להיפתח לתהליך. הוא מאמן אישי מאוד פרקטי ויעיל בתהליכים אתו. מי היה מאמין שאני אתחתן עם גבר חילוני ואהיה מאושרת. אני לא מבינה למה אנשים משקיעים כל כך הרבה בלימודים, בעבודה אבל לא בעצמם. היום אני מבינה שאיכות החיים שלי תלויה רק בי".

 

קואצ'ר זוגיות
הצלחתי להוריד את הלחץ מעצמי ובקרוב אני מתחתנת

 

איך לפתח חוסן נפשי בעזרת אימון מנטלי?

התופעה הזו של ישראלים שבוחרים ללכת לאימון מנטלי אישי חוצה קהלים ומתרחבת מיום ליום. ניר זר אומר כי מגיעים אליו מגוון רחב של אנשים שמוצאים את עצמם מתמודדים עם משברים וחשים כי חייהם תקועים במקום, "אין שום סיבה שהם יוותרו על החלומות שלהם. לכל אחת ואחד מאיתנו יש מנגנונים אוטומטיים שמכשילים אותנו, סיפור חיים לא טוב שיצרנו לעצמינו על בסיס של מערכת אמונות לא טובה. הדרך שלי היא לשנות יחד איתם את הסיפור הזה וליצור יחד מערכת אמונות חדשה שעוזרת לנו להצליח בכל תחום בחיים", אומר זר.

גם אתם יכולים לעשות שינוי בחיים בעזרת תהליך של אימון מנטלי אישי. השאירו פרטים לקביעת שיחת ייעוץ אישית עם המאמן ניר זר.

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן