ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ינג עסקי ממוקד תוצאות
לבעלי עסקים ועצמאים

לטפס מעל המכשולים, לממש את הפוטנציאל העסקי ולקבל כלים פרקטיים להצלחה!
ליצירת קשר ושיחת היכרות ראשונית אפשר למלא את הטופס:

ניר זר

איך הקואצ'ינג העסקי שלנו יכול לעזור לך?

הגדרת מטרות ויעדים

הגדרה נכונה של מטרות ויעדים ברי השגה היא השלב הראשון בדרך להצלחה עסקית.

הגשמת פוטנציאל

לכל עסק יש פוטנציאל לצמוח ולשגשג. בעזרת ייעוץ עסקי איכותי, תוכלו גם אתם לקבל את הכלים שיובילו את העסק שלכם להצלחה!

צמיחה עסקית

קואצ'ינג עסקי מציע תהליך ליווי אשר יעזור לכם להפוך למנהלים טובים יותר, כדי שתוכלו לנהל את העסק ולהוביל אותו להצלחה בעצמכם.

"הצעד הראשון בדרך להפוך את הבלתי-נראה למוחשי הוא להציב מטרות"
- טוני רובינס

מדוע כדאי לך לבחור בשיטת הליווי העסקי שלנו?

שיטת הקואצ'ינג שלנו היא בעצם ליווי עסקי ייחודי להצלחה, המשלב תהליך של ליווי וייעוץ אישי ורכישת כישורים עסקיים וניהוליים. הליווי העסקי שם דגש על הקניית כלים פרקטיים להתמודדות עם בעיות יומיומיות בעסק עם כלים פרקטיים שישרתו אותך גם לאחר סיום התהליך.
מטרת הייעוץ העסקי היא לאפשר לך ליצור תוצאות בעסק, לעזור לו לצמוח ולוודא שהכלים שקיבלת בתהליך נשארים איתך לאורך כל הדרך ובכל שלבי הפעילות העסקית, כדי שתוכל להתמודד עם כל אתגר שיפגוש אותך.
האתגרים שפוגש בעל עסק במהלך פעילותו משתנים ובאים ממקומות שונים – לפעמים יש קושי בניהול תזרים מזומנים, בפעמים אחרות הקושי יכול להגיע ממכירות נמוכות או מטרות לא ברורות
התהליך הוא דינאמי ואורכו משתנה בין בעל עסק אחד לבעל עסק שני. ישנם בעלי עסקים שיודעים מה המטרות שלהם אך אינם יודעים איך להגיע אליהן. ישנם גם בעלי עסקים שאינם יודעים אילו מטרות להציב לעצמם, ומהם השלבים בדרך לצמיחה עסקית. 
תהליך הליווי העסקי מסייע בכל אחת מהסיטואציות האלו. גם אם המטרות ברורות, וגם אם אינך יודע היכן להתחיל, אנו נעבוד יחד בצורה מסודרת, נגדיר יעדים ונגיע אליהם.

מאמן עסקי מומלץ - לקוחות מספרים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

למי מתאים לעבור תהליך קוא'צינג עסקי?

התמדה

לבעלי עסקים שיודעים שיש להם את היכולת להשיג את מה שהם רוצים, אבל מבינים שהדרך לשם כוללת עבודה קשה ודבקות במטרה, ללא ויתורים!

מוטיבציה

לבעלי עסקים שרוצים להפסיק עם הדחיינות, לעצור את הלופ של תחילת שינוי וחזרה למצב הקודם שכל כך הרבה עסקים תקועים בו.

עמידה ביעדים

כדי שהעסק יצמח, צריכים להיות בעלי שאיפות גבוהות. אך עם זאת, הצבת יעדים שאינם ברי השגה מועדת לכישלון. צריך לדעת איך להציב יעדים שניתן לעמוד בהם וגם יקדמו את העסק.

סלילת הדרך

דווקא בעולם המודרני עם שפע האפשרויות והמידע, הרבה בעלי עסקים מרגישים שהם לא יודעים איך לפעול כדי לעזור לעסק.

הצלחה

בסופו של דבר, לא משנה מאיפה נובע האתגר שלך, הייעוץ העסקי יעזור לך למקד אותך, לבנות תכנית ברורה ולהבין בדיוק מה צריך לקרות כדי להגיע לשם.

צרו קשר דרך הטופס לשיחת היכרות ואסטרטגיה ראשונית:

ניר זר קואצ'ר עסקי אישי

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה בניהול אימון עסקי תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.
 
תהליכים מקצועיים בשיטת האימון והייעוץ עוזרים למיליונים ברחבי העולם לשבור מחסומים, להגשים מטרות, לייצר מוטיבציה ולהצליח בתחומים החשובים ביותר ביניהם: הגדרת מטרות ברורות השגה, ניהול זמן, ניהול תזרים מזומנים, והתמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים בניהול עסקים.
 
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר וביחד נבדוק מה בדיוק אנחנו רוצים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.
ניר זר

מענה לשאלות חשובות שאולי יש לך

ליווי עסקי הוא תהליך שיהפוך כל בעל עסק למנהל טוב יותר, ולכן התהליך עשוי לעזור לכל העסקים – קטנים או גדולים, ובכל התחומים.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שאצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובינו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות בניהול העסק עצמו, ניהול תקציב, מכירות ושיווק, או אפילו סתם לעשות סדר בראש בדרך לבחירה הנכונה.
לרוב האנשים נראה שהמטרות שלהם נמצאות בטוח של שנים רבות אם הן בכלל אפשריות. אני פה להגיד לך שבדרך כלל בתהליכים קצרים וממוקדים אפשר להשיג בדיוק מה שתרצה או לפחות לעלות על דרך מהירה לשם. אני כאן כדי לכוון אותך בתהליך הצמיחה העסקית.

משתנה מאד בין אדם לאדם ובין עסק לעסק.

יש לא מעט בעלי עסקים שאחרי השגת המטרות שלהם מוצאים דברים חדשים, גדולים יותר ומאתגרים יותר שהם רוצים ואז בוחרים להמשיך הלאה לתהליכים נוספים. הבחירה בידיים שלך.

בנוסף, חשוב לציין שאין כאן פתרון קסם, תהליך הייעוץ העסקי זו עבודה. איכות העבודה שלך וההתמדה שלך בתהליך, כולל עשיית המשימות, יקבע את תוצאותיו.

כדי שנוכל להתאים לך את התהליך הנכון, מומלץ שנעשה שיחת היכרות טלפונית לפני תחילת התהליך

ברור! אם תהליך הייעוץ זה משהו שיכול להתאים לך לדעתך, כדאי דבר ראשון להכיר באופן ראשוני ולראות שיש בינך לבין המאמן כימיה ושהאתגרים שעומדים בפניך ובפני העסק שלך הם משהו שלדעתו המקצועית תהליך אימון יכול לעזור להם.

אפשר תמיד להתקשר אליי למספר:

  054-253-3368⁩

שאלה מצויינת.
אתחיל בלהגיד שלשתי השיטות יש יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

ייעוץ עסקי נותן תשובות לאיך לפתור בעיות ספציפיות, בזמן שאימון עסקי נותן כלים להתמודדות עצמית עם אתגרים – גם בהווה וגם בעתיד.

אימון עסקי בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, ניהול זמן נכון, הגדרת יעדים כספיים, ניהול עובדים, ניהול סחורה ועוד…

אני משתדל לשלב בין שתי השיטות – ייעוץ עסקי ואימון עסקי, במידת הצורך ולפי רצונות הלקוח.

ליווי עסקי ניתן על ידי מאמן עסקי מומלץ עם קבלות שנותן לך נקודת מבט ניטרלית. מלווה עסקי יכול לזהות נקודות תורפה, שמנהל בפועל, עשוי לא להבחין בהן.

בנוסף, מאמן עסקי עם התמחות בקואצ'ינג יודע לעזור לך להציב יעדים ומטרות נכונות, לעבוד איתך על חולשות העסק וכן ליצור איתך מפת דרכים להמשך הדרך.

סיימתי בהצלחה לימודי תעודה ב-ICCM, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי אימון. אני מאמן מוסמך ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות עצמית.

תהליכי האימון שלי הם בשיטת ה cbt ופסיכולוגיה חיובית והם עזרו ועוזרים למאות מתאמנים שונים מכל המגזרים, המינים והגילאים.

בשנים האחרונות ליוותי עשרות מאמנים ובעלי עסקים שעברו תהליך ליווי שהביא אותם לתוצאות מדימות בפן האישי והעסקי.

מתחילים בשיחת טלפון ראשונית להיכרות. בשיחה חשוב לי ללמוד מה בדיוק המטרות שלך, מה האתגרים שעומדים בפני העסק שלך, וכמובן לספר לך בדיוק איך התהליך עובד.

לאחר השיחה ניתן להתחיל את התהליך.

הגעת עד לכאן? כדאי שנתחיל לעבוד:

כל הזכויות שמורות לניר זר | נבנה ע"י אור סופר

סגירת תפריט