ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ינג עסקי ממוקד תוצאות להצלחה

אימונים עסקיים בשיטת הקואצ'ינג
לטפס מעל המכשולים של החיים בדרך להשגת המטרות שלך במהירות ותוך שמירה על איזון בחיים.

רוצים ליצור קשר ולקבוע שיחת ייעוץ ראשונית?
בואו נדבר בווטסאפ
או שאפשר להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:
ניר זר מאמן אישי
Play Video about ניר זר מאמן אישי

אימון עסקי הוא תהליך להעצמת עסקים, מנהלי עסקים או ארגונים וכן עובדים בכירים בחברות. את התהליך מלווה קואצ'ר מקצועי, ומטרתו היא קידום העסק, צמיחתו, הצלחתו ושגשוגו.

בתהליך האימון מקבלים מנהלי העסק את כל הכלים הנחוצים כדי להובילו קדימה. קואצ'ינג עסקי הוא מסע מיוחד שאליו יוצאים יחד גם העסק וגם מנהלי העסק ושבו לומדים המנהלים איך להשתמש בידע המקצועי, ביכולות האישיות ובתכונות האופי שלהם כדי להפיק מתוכם את המקסימום לטובת העסק.

 

האם אפשר לאמן עסק להצלחה?

השאלה הנכונה היא – איך לאמן עסק להצלחה? אפשר לאמן כל עסק לשגשוג ולהצלחה. ה'איך' טמון ביכולות האישיות של מנהלי העסק וברצונם להשקיע בתהליך.

תהליך האימון העסקי רואה בעסק יישות נפרדת שיש לאמן אותה בדיוק כשם שמאמנים אדם בתהליך אימון אישי. ואכן זה טיבו של העסק – הוא יישות עצמאית לכל דבר.

מנהליו של העסק יִבְחנו בליווי הקאוצ'ר את הפערים בין מה שרצוי לעסק ובין מה שמצוי בו. מהות האימון העסקי היא צמצום הפער בין הרצוי למצוי תוך הגדרה מחודשת של החזון העסקי ושל היעדים הארגוניים, בדיקה של היעילות והתפוקה של העבודה השוטפת בו ועבודה מאומצת כדי להוביל את העסק אל המטרות והיעדים בשיטתיות וביעילות.

ניר זר, קואצ'ר עסקי מסביר שהצלחה עסקית מתחילה ב- תכנון מדוייק

מיצוי היכולות הניהוליות לתפוקה טובה יותר

“הסיכון הגדול ביותר בחיים הוא לא לקחת שום סיכון.”

כדי למצות את היכולות הניהוליות של מנהלי העסק וכדי שהן ישתלבו באופן מיטבי עם החזון העסקי, על המנהלים לבחון מחדש את כישורי ניהול הזמן שלהם ואת יעילות הקצאת המשאבים. 

מנהלי העסק יבדקו אם מטרות העסק ברורות די הצורך; אם הן ריאליות ואם משאבי העסק מאפשרים את השגתן; אם הוגדר להן טווח זמן סביר ואם הוא מתאים ליכולותיהם; ואם הם מבינים שהם נושאים באחריות להשגת המטרות של העסק ושהתהליך כולו מחייב אותם לבדיקת עצמית שוטפת ולבחינת ההתקדמות שלהם מצד אחד וההתקדמות של העסק מצד שני.

קואצ'ינג עסקי - לקוחות מספרים

סרטון המלצה - בת אל
נגן וידאו
סרטון המלצה של יעקב
נגן וידאו
סרטון המלצה של לינוי
נגן וידאו

קואצ'ינג עסקי – תהליך האימון

תהליך האימון העסקי קצוב בזמן, ממוקד מאוד ומלא בעשייה. המאמן ייפגש עם מנהלי העסק בפרקי זמן מוגדרים מראש ובהם הם יבחנו יחד מה נחוץ, מה כבר הושג, מה רוצים להשיג ואיך להגיע לשם.

תפקידו של המאמן העסקי הוא להזכיר למנהלים אילו תכונות, יכולות וכישורים כבר טמונים בהם ואיך לנצל אותם כדי להניע את העסק קדימה ולמנף אותו להצלחה.

המאמן ומנהלי העסק יחד יבחנו את משאבי העסק וימצאו את הדרך הנכונה לנצל אותם לטובתו גם כדי להגיע אל המטרות שהוצבו וגם כדי להגדיר מטרות נוספות. תפקידו של האימון העסקי הוא להראות למנהלי העסק שכל הכלים להצלחתו נמצאים בהישג ידם וללמד אותם כיצד להשתמש בהם ביעילות להצלחה מקסימלית.

 

 

איך שיטת קוצ'ינג עסקי יכולה לעזור לי?

הקואצ'ר העסקי יכוון ויוביל את מנהלי העסק לתהליכי עבודה נכונים יותר. לאחר שיוגדר מחדש החזון העסקי ולאחר שיוצבו מטרות בנות השגה, מנהלי העסק ילמדו איך לתעדף משימות בחוכמה ואיך להבחין בין המשימות החשובות והדחופות ובין המשימות הפחות דחופות והפחות חשובות.

תיעדוף המשימות ברמה היום־יומית הוא חיוני לעבודה יעילה והכרחי להתקדמות העסק הן בעבודה מול הלקוחות והן בפעולות השוטפות הנחוצות לקידומו של העסק.

בתהליך האימון העסקי ילמדו מנהלי העסק לא רק לתעדף משימות אלא גם להקצות להן זמן. ניהול זמן הוא תנאי להספק בעבודה וכלי חשוב לבדיקת היכולות האישיות והמקצועיות של העובדים והמנהלים. בתהליך האימון ילמדו מנהלי העסק שניהול הזמן מאפשר להם גם להתגמש כדי להתאים בין המשימות ובין המשאבים הנחוצים להשלמתן.

 

 

מתי כדאי לפנות לקואצ'ר עסקי?

אימון עסקי הוא כלי מצוין לקידום ולמינוף העסק ואפשר להיעזר בו בכל שלב – גם בשלבי הקמת העסק, גם כשמדובר בעסק פעיל ומנוסה שיש לו חוג לקוחות מבוסס, צוות עובדים קבוע ותזרים שוטף לאורך זמן וגם ובמיוחד אם מדובר בעסק שעובד זמן מה ואינו מצליח להתייצב, להתבסס ולנוע קדימה.

תהליך האימון יועיל לעסקים בכל שלב, ילמד אותם כיצד לנהל נכון את המשאבים שלהם, כיצד לנצל ולמצות את מכלול היכולות והכלים שלהם, איך לנהל את העבודה השוטפת בחוכמה וכיצד להגדיר ביעילות חזון עסקי ומטרות ברות השגה.

 

האימון מועיל למנהלים ולצוות העובדים

“ניהול הוא לעשות את הדברים נכון. מנהיגות היא לעשות את הדברים הנכונים.”

גם מנהלי העסק וגם צוות העובדים שלו יפיקו תועלת מתהליך האימון העסקי. האימון העסקי מתייחס לעסק כאל יישות עצמאית נפרדת שיש לאמן אותה להצלחה תוך מיצוי כלל המשאבים שלה לטובת העניין. אך הוא גם מתייחס אל המשאב האנושי שלו – המנהלים וצוות העובדים – כאל לקוחות הזקוקים גם הם לאימון כדי למצות את מקסימום היכולות המקצועיות והאישיות שלהם.

מנהלי העסק ימצאו את הדרך הנכונה למנהיגות עסקית וילמדו איך לנצל את התכונות הטובות שלהם כדי לסחוף אחריהם את כל העובדים. עובדי העסק ילמדו איך להפיק מעצמם את המקסימום, איך לחזק את הידע האישי והמקצועי ואיך להעצים את התכונות הטובות שלהם כדי להניע את עבודתם קדימה, לקדם את עצמם מבחינה מקצועית ולקדם את העסק לשגשוג ולהצלחה.

 

לאמן את העסק להצלחה – ניר זר קואצ'ר עסקי

אימון עסקי הוא כלי יעיל להצלחה עסקית ואמצעי להצמחת העסק.
מחפשים אימון מקצועי לעסק שלכם? זקוקים למאמן עסקי מיומן ומנוסה? צרו קשר ויחד נוביל את העסק שלכם קדימה בדרך הבדוקה להצלחה עסקית!

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

קואצ'ינג עסקי
הכירו את הצוות

כיצד קואצ'ינג עסקי יכול לעזור לך?

הגדרת מטרות ויעדים

הגדרת מטרות ויעדים

הגדרה נכונה של מטרות ויעדים ברי השגה היא השלב הראשון בדרך להצלחה עסקית.

הגשמת פוטנציאל​

הגשמת פוטנציאל

לכל עסק יש פוטנציאל לצמוח ולשגשג. בעזרת ייעוץ עסקי איכותי, תוכלו גם אתם לקבל את הכלים שיובילו את העסק שלכם להצלחה!

צמיחה עסקית​

צמיחה עסקית

קואצ'ינג עסקי מציע תהליך ליווי אשר יעזור לכם להפוך למנהלים טובים יותר, כדי שתוכלו לנהל את העסק ולהוביל אותו להצלחה בעצמכם.

"הצעד הראשון בדרך להפוך את הבלתי-נראה למוחשי הוא להציב מטרות"
- טוני רובינס

מדוע כדאי לך לבחור בשיטת הקואצ'ינג העסקי שלנו?

שיטת הקואצ'ינג העסקי שלנו היא בעצם ליווי עסקי ייחודי להצלחה, המשלב תהליך של ליווי וייעוץ אישי ורכישת כישורים עסקיים וניהוליים. הליווי העסקי שם דגש על הקניית כלים פרקטיים להתמודדות עם בעיות יומיומיות בעסק, כלים שישרתו אותך גם לאחר סיום התהליך.

מטרת הייעוץ העסקי היא לאפשר לך ליצור תוצאות בעסק, לעזור לו לצמוח ולוודא שהכלים שקיבלת בתהליך נשארים איתך לאורך כל הדרך ובכל שלבי הפעילות העסקית, כדי שתוכל להתמודד עם כל אתגר שיפגוש אותך.

האתגרים שפוגש בעל עסק במהלך פעילותו משתנים ובאים ממקומות שונים – לפעמים יש קושי בניהול תזרים מזומנים, בפעמים אחרות הקושי יכול לנבוע ממכירות נמוכות או מטרות לא ברורות.

התהליך הוא דינאמי ואורכו משתנה בין בעל עסק אחד לבעל עסק שני. ישנם בעלי עסקים שיודעים מה המטרות שלהם אך אינם יודעים איך להגיע אליהן. ישנם גם בעלי עסקים שאינם יודעים אילו מטרות להציב לעצמם, ומהם השלבים בדרך לצמיחה עסקית.

 

למי מתאים לעבור תהליך קואצ'ינג עסקי?

התמדה

לבעלי עסקים שיודעים שיש להם את היכולת להשיג את מה שהם רוצים, אבל מבינים שהדרך לשם כוללת עבודה קשה ודבקות במטרה, ללא ויתורים!

מוטיבציה

לבעלי עסקים שרוצים להפסיק עם הדחיינות, לעצור את הלופ של תחילת שינוי וחזרה למצב הקודם שכל כך הרבה עסקים תקועים בו.

עמידה ביעדים

כדי שהעסק יצמח, צריכים להיות בעלי שאיפות גבוהות. אך עם זאת, הצבת יעדים שאינם ברי השגה מועדת לכישלון. צריך לדעת איך להציב יעדים שניתן לעמוד בהם וגם יקדמו את העסק.

סלילת הדרך

דווקא בעולם המודרני עם שפע האפשרויות והמידע, הרבה בעלי עסקים מרגישים שהם לא יודעים איך לפעול כדי לעזור לעסק.

הצלחה

בסופו של דבר, לא משנה מאיפה נובע האתגר שלך, הייעוץ העסקי יעזור לך למקד אותך, לבנות תכנית ברורה ולהבין בדיוק מה צריך לקרות כדי להגיע לשם.

צרו קשר דרך הטופס לשיחת היכרות ואסטרטגיה ראשונית:

ניר זר קואצ'ר עסקי

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה בניהול אימון עסקי תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.
 
תהליכים מקצועיים בשיטת האימון והייעוץ עוזרים למיליונים ברחבי העולם לשבור מחסומים, להגשים מטרות, לייצר מוטיבציה ולהצליח בתחומים החשובים ביותר ביניהם: הגדרת מטרות ברורות השגה, ניהול זמן, ניהול תזרים מזומנים, והתמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים בניהול עסקים.
 
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר וביחד נבדוק מה בדיוק אנחנו רוצים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.
ניר זר - קואצ'ינג עסקי
מענה לשאלות חשובות שאולי יש לך

ליווי עסקי הוא תהליך שיהפוך כל בעל עסק למנהל טוב יותר, ולכן התהליך עשוי לעזור לכל העסקים – קטנים או גדולים, ובכל התחומים.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שאצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובינו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות בניהול העסק עצמו, ניהול תקציב, מכירות ושיווק, או אפילו סתם לעשות סדר בראש בדרך לבחירה הנכונה.
לרוב האנשים נראה שהמטרות שלהם נמצאות בטוח של שנים רבות אם הן בכלל אפשריות. אני פה להגיד לך שבדרך כלל בתהליכים קצרים וממוקדים אפשר להשיג בדיוק מה שתרצה או לפחות לעלות על דרך מהירה לשם. אני כאן כדי לכוון אותך בתהליך הצמיחה העסקית.

משתנה מאד בין אדם לאדם ובין עסק לעסק.

יש לא מעט בעלי עסקים שאחרי השגת המטרות שלהם מוצאים דברים חדשים, גדולים יותר ומאתגרים יותר שהם רוצים ואז בוחרים להמשיך הלאה לתהליכים נוספים. הבחירה בידיים שלך.

בנוסף, חשוב לציין שאין כאן פתרון קסם, תהליך הייעוץ העסקי זו עבודה. איכות העבודה שלך וההתמדה שלך בתהליך, כולל עשיית המשימות, יקבע את תוצאותיו.

כדי שנוכל להתאים לך את התהליך הנכון, מומלץ שנעשה שיחת היכרות טלפונית לפני תחילת התהליך

ברור! אם תהליך הייעוץ זה משהו שיכול להתאים לך לדעתך, כדאי דבר ראשון להכיר באופן ראשוני ולראות שיש בינך לבין המאמן כימיה ושהאתגרים שעומדים בפניך ובפני העסק שלך הם משהו שלדעתו המקצועית תהליך אימון יכול לעזור להם.

אפשר תמיד להתקשר אליי למספר:

  054-253-3368⁩

שאלה מצויינת.
אתחיל בלהגיד שלשתי השיטות יש יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

ייעוץ עסקי נותן תשובות לאיך לפתור בעיות ספציפיות, בזמן שאימון עסקי נותן כלים להתמודדות עצמית עם אתגרים – גם בהווה וגם בעתיד.

אימון עסקי בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, ניהול זמן נכון, הגדרת יעדים כספיים, ניהול עובדים, ניהול סחורה ועוד…

אני משתדל לשלב בין שתי השיטות – ייעוץ עסקי ואימון עסקי, במידת הצורך ולפי רצונות הלקוח.

ליווי עסקי ניתן על ידי מאמן עסקי מומלץ עם קבלות שנותן לך נקודת מבט ניטרלית. מלווה עסקי יכול לזהות נקודות תורפה, שמנהל בפועל, עשוי לא להבחין בהן.

בנוסף, מאמן עסקי עם התמחות בקואצ'ינג יודע לעזור לך להציב יעדים ומטרות נכונות, לעבוד איתך על חולשות העסק וכן ליצור איתך מפת דרכים להמשך הדרך.

סיימתי בהצלחה לימודי תעודה ב-ICCM, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי אימון. אני מאמן מוסמך ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות עצמית.

תהליכי האימון שלי הם בשיטת ה cbt ופסיכולוגיה חיובית והם עזרו ועוזרים למאות מתאמנים שונים מכל המגזרים, המינים והגילאים.

בשנים האחרונות ליוותי עשרות מאמנים ובעלי עסקים שעברו תהליך ליווי שהביא אותם לתוצאות מדימות בפן האישי והעסקי.

מתחילים בשיחת טלפון ראשונית להיכרות. בשיחה חשוב לי ללמוד מה בדיוק המטרות שלך, מה האתגרים שעומדים בפני העסק שלך, וכמובן לספר לך בדיוק איך התהליך עובד.

לאחר השיחה ניתן להתחיל את התהליך.

הגעת עד לכאן? כדאי שנתחיל לעבוד:
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן