ניר זר – קואצ'ר

קואוצ'ינג אישי להשגת מטרות ויעדים

לטפס מעל המכשולים של החיים בדרך להשגת המטרות שלך במהירות ותוך שמירה על איזון בחיים. ליצירת קשר ושיחת היכרות ראשונית אפשר למלא את הטופס:

במה שיטת הקואוצ'ינג יכולה לעזור לך?

מציאת כיוון בחיים

יציאה מאזור הנוחות, עלייה בבטחון העצמי וקבלת החלטות נכונה ללא השפעת לחצים חיצוניים כמו חברים או משפחה כדי למצוא וליצור את החיים שמגיעים לך.

הגשמת פוטנציאל

ניפוץ מחסומים והרגלים ישנים כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בך. השגת מטרות בזמן הקצר ביותר ותוך שמירה על איזון והנאה מהחיים.

שמחה ואושר

אדם שמח הוא אדם שהעולם הפנימי שלו מאוזן ושלם עם חייו החיצוניים. בתהליך אימון אישי נשאף לייצר שלווה ביחד עם התקדמות והשגת רצונות בחייך.

למי מתאים לעבור תהליך אימון אישי?

ביטחון עצמי

לאנשים שיודעים שיש להם את היכולת הפיזית להשיג את מה שהם רוצים אבל מבינים שהדרך לשם כוללת מנה נכבדת של בטחון עצמי ויציאה מאזור הנוחות.

מוטיבציה

לאנשים שרוצים להפסיק על הדחיינות, לעצור את הלופ של תחילת שינוי וחזרה למצב הקודם שכל כך הרבה אנשים תקועים בו.

מציאת כיוון

מתלבטים לגבי הקריירה או העסק? ברור. בעולם של היום זה לא פשוט לבחור, במיוחד אם יש לחצים נוספים מצד משפחה, החברה וכמובן מעצמכם.

מציאת/שיפור זוגיות

דווקא בעולם המודרני עם שפע האפשרויות והמידע, הרבה אנשים מרגישים שהם לא מצליחים למצוא את עצמם מבחינה זוגית. בין אם קיימת זוגיות שיש מה לשפר בה או שרוצים למצוא אחת כזו.

הצלחה

בסופו של דבר, לא משנה באיזה תחום נמצא האתגר שלך, קואצ'ר אישי יוכל לעזור לך למקד את המחשבות, לבנות תכנית ברורה ולהבין בדיוק מה צריך לקרות כדי להגיע לשם.

הגיע הזמן ליצור שינוי אישי אמיתי:

מתאמנים מספרים על החוויה

ניר זר - קואצ'ר אישי ומאמן מוסמך

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.

תהליכים מקצועיים בשיטת האימון עוזרים למיליונים ברחבי העולם לשבור מחסומים, להגשים מטרות, לייצר מוטיבציה ולהצליח בתחומים החשובים ביותר ביניהם: זוגיות, קריירה, בריאות והתמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים של החיים.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר וביחד נבדוק מה בדיוק אנחנו רוצים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.

נגן וידאו

מענה לשאלות חשובות שאולי יש לך

מתחילים בהיכרת ראשונית דרך הטלפון במטרה להכיר קצת, להבין את הרצונות, אתגרים ובעיות שעומדות בדרך שלך וכמובן למסור לך את כל הפרטים המלאים לגבי התהליך, איך הוא עובד ולענות על כל שאלה. במידה והכל בסדר, ממשיכים לתחילת תהליך.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שאצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובינו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות ביטחון עצמי, שינוי הרגל התנהגותי, מוטיבציה או אפילו סתם לעשות סדר בראש בדרך לבחירה הנכונה.

לרב האנשים נראה שהמטרות שלהם נמצאות בטוח של שנים רבות אם הן בכלל אפשריות. אני פה להגיד לך שבדרך כלל בתהליכים קצרים וממוקדים אפשר להשיג בדיוק מה שתרצה או לפחות לעלות על דרך מהירה לשם. זה הכל אצלך, אני רק אשמח לקחת חלק קטן בתהליך הזה 🙂

משתנה מאד בין אדם לאדם. בדרך כלל בין כמה פגישות ספורות לתהליך מלא של 15 פגישות.

יש לא מעט אנשים שאחרי השגת המטרות שלהם מוצאים דברים חדשים, גדולים יותר ומאתגרים יותר שהם רוצים בחיים ואז בוחרים להמשיך הלאה לתהליכים נוספים. הבחירה בידיים שלך.

בנוסף, חשוב לציין שאין כאן פתרון קסם, תהליך אימון זו עבודה. איכות העבודה שלך וההתמדה שלך בתהליך האימון, כולל עשיית המשימות, יקבע את תוצאותיו.

ברור! אם תהליך אימון זה משהו שיכול להתאים לך לדעתך, כדאי דבר ראשון להכיר באופן ראשוני ולראות שיש בינך לבין המאמן כימיה ושהאתגרים שעומדים בפניך הם משהו שלדעתו המקצועית תהליך אימון יכול לעזור להם.

אפשר תמיד להתקשר אליי למספר: 054-253-3368⁩

שאלה מצויינת.
אתחיל בלהגיד שלשתי השיטות יש יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

טיפול פסיכולוגי הוא בדרך כלל תהליך ארוך הכולל פגישות רבות על פתירת טראומות מהעבר, חקירה של מערכות יחסים, עבודה על נושאים נפשיים כמו דיכאונות ועוד.

אימון אישי אמנם עשוי לעבוד גם על אלו אבל בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, בניית זוגיות מעולה, בחירת או הצלחה בקריירה, יצירת מוטיבציה או בטחון עצמי ועוד.

הטכניקות המיוחדות של שיטת הקואוצ'ינג מצויינות להשגת מטרות מסוג אלו בזמן כמה שיותר קצר. כך למעשה האימון תמיד מתמקד על מה שיהיה הערב ומחר, איך נוכל לפעול ולהתמודד בדרך להשגת המטרה שלנו.

כל גיל וכל מין כמובן. היום תמצאו אנשים מכל הסוגים והסיבות שבחרו להתחיל תהליך אימון אישי.

החל ממנכ"לים של חברות, נשים, גברים, צעירים, מבוגרים ואפילו ילדים.

סיימתי בהצלחה לימודי תעודה ב-ICCM, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי אימון. בנוסף סיימתי בצלחה לימודי תעודה בעידן ההורות, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הנחיית הורים עם התמחות בקשב וריכוז.

מאז יצא לי לעבוד עם מאות מתאמנים שונים מכל המגזרים, המינים והגילאים.

מתחילים בשיחת טלפון ראשונית להיכרות. בשיחה חשוב לי ללמוד מה בדיוק המטרות שלך, מה האתגרים שעומדים בפניך וכמובן לספר לך בדיוק איך תהליך עובד.

לאחר השיחה, אם הכל בסדר, ממשיכים בתחילת תהליך.

הגעת עד לכאן? כדאי שנתחיל לעבוד:

סגירת תפריט