ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ר אישי להשגת המטרות

אימונים בשיטת קואצ'ינג אישי
לטפס מעל המכשולים של החיים בדרך להשגת המטרות שלך במהירות ותוך שמירה על איזון בחיים.

רוצים ליצור קשר ולקבוע שיחת ייעוץ ראשונית?
בואו נדבר בווטסאפ
או שאפשר להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:
ניר זר מאמן אישי
Play Video about ניר זר מאמן אישי

קואצ'ר אישי – מאמן אישי – מלווה את המתאמן בדרכו להגשמת חלומותיו תוך שהוא נוטע בו את האמונה ביכולותיו, מסייע לו לטפח את כישוריו ואת חוזקותיו ומכוון אותו אל עבר הנתיב הנכון והמדויק ביותר בעבורו.

אימון אישי הוא כלי עבודה שבו משתמש המתאמן להגשמת יעדים אישיים או מקצועיים בזמן קצר ובסיועו של מאמן מקצועי. בתהליך האימון מלמד הקואצ'ר את המתאמן כיצד להגדיר נכון את יעדיו וכיצד לתכנן אסטרטגיה ממוקדת להגשמתם. בתהליך האימון מקבל המתאמן כלים שמסייעים לו להבין טוב יותר את עולמו הרגשי, את חוזקותיו, את חולשותיו, את קשייו, את העכבות והמניעים שלו ולומד כיצד להשתמש בכלים אלה במשך האימון וגם אחריו.

קואצ'ר מלמד את המתאמן לקבל אחריות על חייו, על שאיפותיו ועל רצונותיו ומאיר לו זרקור על הדרכים שיובילו אותו להגשמתם. המתאמן לומד שהוא האחראי הבלעדי על כל מה המתרחש בחייו, ושיש בכוחו וביכולתו להתגבר על כל קושי ולהגשים כל חלום וכל מטרה.

ניר זר - נעים להכיר

אני בביטחון מלא יכול לעזור לך להתקדם קדימה

100 +
לקוחות שאימנו
0
שנות ניסיון באימון
1000 +
עוקבים ברשתות החברתיות
0 +
שעות אימון וטיפול

קואצ'ר מה זה בעצם?

המילה קואצ'ר לקוחה מאנגלית "coach" ומשמעותה "מאמן אישי". הקואצ'ר בעצם מטפל בשיטת טיפול הנקראת קואצ'ינג במגוון רחב של בעיות מתחומים שונים כגון: זוגיות, עסקים, בפן האישי, לימודי ועוד. אמנם אין הסדרה חוקית בארץ אך ישנם מספר מוסדות מובילים בארץ המכשירים את חלק מהמאמנים ומעניקים להם תעודת הסמכה.

 

מהי שיטת הקואצ'ינג?

האימון הוא אינו גישה טיפולית ולא התפתח באקדמיה. האימון הוא תוצר של גישות ניהוליות מעשיות שננקטו בארה"ב בתהליכי ייעוץ שניתנו לחברות, לארגונים, לעסקים ולאנשים בכירים וידועים בתחומים שונים החל בשנות ה־70 של המאה ה־20 ואילך. המושגים של תהליכי הייעוץ הללו הושאלו מעולם הספורט, והם שיצרו בחלוף השנים את מושגיו של מקצוע האימון ואת שיטת הקואצ'ינג המוכרת לנו כיום.

תחום האימון בישראל מאוגד בידי לשכת המאמנים המקצועיים בישראל. לשכת המאמנים המקצועיים בישראל יצרה את תו התקן של מקצוע האימון וממשיכה לטפח אותו ולפתח אותו לרווחת המתאמנים ולטובת המאמנים. באמצעות לשכת המאמנים תוכלו למצוא את הקואצ'ר המקצועי, המיומן, המנוסה והמתאים ביותר לכם בדרככם להגשמת החלומות.

 

אנו לומדים על ידי העשייה

הקואצ'ינג הוא אינו טיפול פסיכולוגי אף שהוא יכול לעשות שימוש בכלים תיאורטיים מתחום הפסיכולוגיה. האימון אינו מתמקד כלל בעברו של המתאמן ואינו מוצא לנכון לבחון אותו או את כל מה שהוביל את המתאמן לנקודת המפנה בחייו עד שהגיע אל המאמן.

האימון מתמקד בשלוש שאלות מרכזיות:

היכן נמצא המתאמן בהווה בכל הנוגע לחייו האישיים, הרגשיים והמקצועיים?
לאן הוא שואף להגיע?
ומה הוא מוכן לעשות להגשמת שאיפותיו?

תהליך האימון האישי מקדש את העשייה, שכן הוא לומד ומתקדם בדרך של עשייה.
נקודת המוצא של תהליך האימון היא שהדרך היחידה האפשרית להצבת יעדים ולהשלמתם היא דרך העשייה.

קואצ'ר אישי - לקוחות מספרים

נגן וידאו
סרטון המלצה - בת אל
נגן וידאו
נגן וידאו

קואצ'ר אישי – הגדרת יעדים והשגת מטרות

"אינך יכול ללמד אף אחד איזה דבר שהוא. אתה רק יכול לעזור לו למצוא אותו בפנים עצמו".

הצלחת המתאמן הוא מהותו של תהליך האימון. אומנם המאמן מתווה את הקו שבו יתנהל התהליך בהתאם לערכיו, לעקרונותיו ולתחומי הידע שלו, אך האחריות להצלחתו של המתאמן היא של המתאמן בלבד.

המתאמן יודע שרק אם ישקיע את עצמו בתהליך ורק אם יתמיד בו ויהיה נכון ומוכן לעשות את כל הנדרש ממנו, רק אז יהיה אפשר להגדיר את האימון כמוצלח ורק אז דרכו להצלחה ולהגשמת חלומותיו תהיה מובטחת.

האימון מושתת על האמונה שהמתאמן אינו 'שבור' או 'מקולקל' ויש לתקן אותו. לא – המתאמן הוא שלם ומושלם, הוא אינו זקוק לטיפול או לתיקון. כל הכלים להצלחתו של המתאמן כבר טמונים בו, ותפקידם העיקרי של האימון ושל קואצ'ר האישי הוא להוציא מהמתאמן את הכלים הללו, ללטש אותם, לחזק אותם ולהשמיש אותם כך שיסייעו למתאמן לא רק בתהליך האימון בדרך להגשמת החלומות אלא גם בהמשך הדרך ולכל אורכה.

"האומנות העליונה של המורה היא לעורר בתלמיד שמחה בהבעתו וידיעה שיש בהבעתו זו מן היצירה".

 

תהליך קואצ'ינג אישי

מה כולל תהליך האימון?
בתהליך האימון יבנה המתאמן את האסטרטגיה הנחוצה לו להגיע אל מטרותיו ולהגשים את חלומותיו.
מהי אסטרטגיה? אסטרטגיה היא תוכנית פעולה ממוקדת מטרה המכילה בתוכה גם יעדים קצרי טווח וגם יעדים ארוכי טווח שאותם המתאמן מציב לעצמו בהכוונתו של הקואצ'ר האישי. כדי להוביל את המתאמן להצבת יעדים מתאימים המאמן יעודד אותו לשאול בעצמו את השאלות הנכונות והנחוצות לו.

בתהליך האימון המתאמן מקבל אחריות על חייו, על המטרות שלו ועל האסטרטגיה להגשמתן. לשם כך הוא מקבל מהקואצ'ר האישי ליווי תומך, מעודד ומעצים.

באחריות המאמן ליצור את המרחב המוגן והתומך שישמש את תהליך האימון. המאמן הוא השותף הסמוי של המתאמן. מלבד המרחב התומך והמעצים המאמן גם מסייע למתאמן להפיק את המרב מעצמו ולהתוות לעצמו את התהליך בקלות וביעילות.

"לעורר עניין וללבות התלהבות היא הדרך הבטוחה להוראה קלה ומוצלחת".

תהליך האימון לא יכול להצליח ללא הרצון, הנכונות וההתמדה של המתאמן. תהליך האימון אינו תלוי בקואצ'ר האישי אלא במתאמן. אומנם תפקידו של המאמן הוא חיוני – הוא מלמד את המתאמן כיצד להוציא מתוכו את כל הכלים להצלחה שכבר טמונים בו, אך תפקידו של המתאמן הוא ההכרחי שכן הוא היוזם, המיישם והמוציא לפועל של החזון, המטרות, הדרך וההגשמה. בלי התלהבותו, רצונו ללמוד, נכונותו להשקיע ולעשות את העבודה התהליך כולו עלול להיכשל.

אפשר לומר שהאימון הוא הכלי שבו המתאמן משתמש כדי להגשים את חלומותיו, ושהמאמן הוא המגשר בין הכלי ובין המתאמן.

"המורה משפיע לדורות. לעולם לא ידע עד היכן השפעתו מגעת".

 

ניר זר קואצ'ר אישי בשבילך ולמענך

הקואצ'ר האישי הוא מורה דרך ותהליך האימון הוא האמצעי. אם הגעת לנקודת מפנה בחייך, אם אתה זקוק לסיוע ולהכוונה, אם אתה יודע מה אתה רוצה ומחפש את העזרה הנכונה – האימון הוא הדבר הנכון בשבילך.

אנחנו כאן בשבילך ולמענך. בתהליך ממוקד של אימון אישי נצא יחד לדרך מלאת הנאה ועשייה עד להגשמת כל השאיפות, היעדים והמטרות שלך. אז בוא נתחיל לעבוד. החלומות מחכים לך.

קואצ'ר אישי
ניר זר - קואצ'ר אישי ועסקי

ניר זר - קואצ'ר אישי ומאמן מוסמך

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.

תהליכים מקצועיים בשיטת האימון עוזרים למיליונים ברחבי העולם לשבור מחסומים, להגשים מטרות, לייצר מוטיבציה ולהצליח בתחומים החשובים ביותר ביניהם: זוגיות, קריירה, בריאות והתמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים של החיים.

במרוצת השנים פיתחתי שיטת קואצ'ינג ייחודית ויחד עם מאמנים מוסמכים ומוכשרים מאוד אנחנו מאמנים בעזרתה ומובילים מתאמנים ומתאמנות להצלחות כבירות.

אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר וביחד נבדוק מה בדיוק אנחנו רוצים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.

הכירו את הצוות

במה שיטת קואצ'ינג אישי יכולה לעזור לך?

מציאת כיוון בחיים

מציאת כיוון בחיים

יציאה מאזור הנוחות, עלייה בבטחון העצמי וקבלת החלטות נכונה ללא השפעת לחצים חיצוניים כמו חברים או משפחה כדי למצוא וליצור את החיים שמגיעים לך.

הגשמת פוטנציאל

הגשמת פוטנציאל

ניפוץ מחסומים והרגלים ישנים כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בך. השגת מטרות בזמן הקצר ביותר ותוך שמירה על איזון והנאה מהחיים.

איך להשיג שמחה ואושר

שמחה ואושר

אדם שמח הוא אדם שהעולם הפנימי שלו מאוזן ושלם עם חייו החיצוניים. בתהליך אימון אישי נשאף לייצר שלווה ביחד עם התקדמות והשגת רצונות בחייך.

למי מתאים לעבור תהליך אימון אישי?

ביטחון עצמי

לאנשים שיודעים שברשותם היכולת הפיזית להשיג את מה שהם רוצים אבל הם גם מבינים שהדרך ליעד כוללת מנה נכבדת של בטחון עצמי ויציאה מאזור הנוחות.

מוטיבציה

לאנשים שרוצים להפסיק את הדחיינות, לעצור את הלופ האינסופי של תחילת שינוי ואז חזרה למצב הקודם, זה שכל כך הרבה אנשים תקועים בו.

מציאת כיוון

מתלבטים לגבי הקריירה או העסק? ברור. בעולם של היום זה לא פשוט לבחור, במיוחד אם יש לחצים נוספים מצד משפחה, החברה וכמובן מעצמכם.

מציאת/שיפור זוגיות

דווקא בעולם המודרני עם שפע האפשרויות והמידע, הרבה אנשים מרגישים שהם לא מצליחים למצוא את עצמם מבחינה זוגית. בין אם קיימת זוגיות שיש מה לשפר בה או שרוצים למצוא אחת כזו.

הצלחה

בסופו של דבר, לא משנה באיזה תחום נמצא האתגר שלך, קואצ'ר אישי יוכל לעזור לך למקד את המחשבות, לבנות תכנית ברורה ולהבין בדיוק מה צריך לקרות כדי להגיע לשם.

הגיע הזמן ליצור שינוי אישי אמיתי:

מענה לשאלות חשובות שאולי יש לך

מתחילים בהיכרת ראשונית דרך הטלפון במטרה להכיר קצת, להבין את הרצונות, אתגרים ובעיות שעומדות בדרך שלך וכמובן למסור לך את כל הפרטים המלאים לגבי התהליך, איך הוא עובד ולענות על כל שאלה. במידה והכל בסדר, ממשיכים לפגישת אבחון.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שאצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובינו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות ביטחון עצמי, שינוי הרגל התנהגותי, מוטיבציה או אפילו סתם לעשות סדר בראש בדרך לבחירה הנכונה.

לרב האנשים נראה שהמטרות שלהם נמצאות בטוח של שנים רבות אם הן בכלל אפשריות. אני פה להגיד לך שבדרך כלל בתהליכים קצרים וממוקדים אפשר להשיג בדיוק מה שתרצה או לפחות לעלות על דרך מהירה לשם. זה הכל אצלך, אני רק אשמח לקחת חלק קטן בתהליך הזה 🙂

לאחר שביצענו פגישת אבחון,  והצבנו את המטרות שחשובות לך תוכל לבחור את המסלול שהכי מתאים לך מתוך שני מסלולים הבאים: מסלול מקוצר של שלושה חודשים או המסלול המלא של שישה חודשים.

יש לא מעט אנשים שאחרי השגת המטרות שלהם מוצאים דברים חדשים, גדולים יותר ומאתגרים יותר שהם רוצים בחיים ואז בוחרים להמשיך הלאה לתהליכים נוספים. הבחירה בידיים שלך.

בנוסף, חשוב לציין שאין כאן פתרון קסם, תהליך אימון זו עבודה. איכות העבודה שלך וההתמדה שלך בתהליך האימון, כולל עשיית המשימות, יקבע את תוצאותיו.

ברור! אם תהליך אימון זה משהו שיכול להתאים לך לדעתך, כדאי דבר ראשון להכיר באופן ראשוני ולראות שיש בינך לבין המאמן כימיה ושהאתגרים שעומדים בפניך הם משהו שלדעתו המקצועית תהליך אימון יכול לעזור להם.

אפשר תמיד להתקשר אליי למספר: 054-253-3368⁩

שאלה מצויינת.
אתחיל בלומר ששתי השיטות בעלות יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

טיפול פסיכולוגי הוא בדרך כלל תהליך ארוך הכולל פגישות רבות על פתירת טראומות מהעבר, חקירה של מערכות יחסים, עבודה על נושאים נפשיים כמו דיכאונות ועוד.

אימון אישי אמנם עשוי לעבוד גם על אלו אבל בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, בניית זוגיות מעולה, בחירת או הצלחה בקריירה, יצירת מוטיבציה או בטחון עצמי ועוד.

הטכניקות המיוחדות של שיטת הקואצ'ינג מצויינות להשגת מטרות מסוג אלו בזמן כמה שיותר קצר. כך למעשה האימון תמיד מתמקד על מה שיהיה הערב ומחר, איך נוכל לפעול ולהתמודד בדרך להשגת המטרה שלנו.

כל גיל וכל מין כמובן. היום תמצאו אנשים מכל הסוגים והסיבות שבחרו להתחיל תהליך אימון אישי.

החל ממנכ"לים של חברות, נשים, גברים, צעירים, מבוגרים ואפילו ילדים.

סיימתי בהצלחה לימודי תעודה ב-ICCM, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי אימון. בנוסף סיימתי בצלחה לימודי תעודה בעידן ההורות, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הנחיית הורים עם התמחות בקשב וריכוז.

מאז יצא לי לעבוד עם מאות מתאמנים שונים מכל המגזרים, המינים והגילאים.

מתחילים בשיחת טלפון ראשונית להיכרות. בשיחה חשוב לי ללמוד מה בדיוק המטרות שלך, מה האתגרים שעומדים בפניך וכמובן לספר לך בדיוק איך תהליך עובד.

לאחר השיחה, אם הכל בסדר, ממשיכים בתחילת תהליך.

הגעת עד לכאן? כדאי שנתחיל לעבוד:

לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן