ניר זר – קואצ'ר

אימון זוגיות – הדרך לשיפור מערכת היחסים

אימון זוגי בשיטת הקואצ'ינג
לטפס מעל המכשולים של החיים בדרך להשגת המטרות שלכם במהירות ותוך שמירה על איזון בחיים.

רוצים ליצור קשר ולקבוע שיחת ייעוץ ראשונית?
בואו נדבר בווטסאפ
או שאפשר להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:
ניר זר מאמן אישי
Play Video about ניר זר מאמן אישי

ככל מערכת יחסים גם מערכת יחסים זוגית היא דבר חי ודינמי שזקוק לטיפול, להשקעה ולטיפוח. אורח החיים המודרני והקדחתנות היום־יומית כמעט ואינם מותירים מקום לזוגיות ולחיזוקה ולמעשה משאירים אותה לחסדיו של כוח האינרציה בתקווה שכוח זה לא יתכלה לעולם.

אבל גם אם הקשר הזוגי הוא חזק ויציב וגם אם האהבה בין בני הזוג היא איתנה, לא כדאי לצפות מכוח האינרציה לקיים אותם ולא מומלץ להשאיר אותם לחסדיו של הזמן. גם אם הזוגיות אוהבת היא זקוקה לטיפוח ולתחזוקה תמידיים. ברור וידוע שכל מערכת יחסים זוגית צריכה חיזוקים כמו גם שיפור והכוונה מפעם לפעם. אז איך עושים את זה? איך מסייעים לבני הזוג לחזק את הקשר הזוגי ביניהם? אימון זוגיות הוא הכלי היעיל ביותר לשיפור הקשר הזוגי תוך חיזוק והעצמה של שני בני הזוג יחד וכל אחד מהם לחוד.


אימון זוגיות – הדרך להקשבה עוברת דרך מאמן לזוגיות

"אולי כל הקיום האנושי הוא מאבק על אוזן קשבת."

מתי בפעם האחרונה הקשבתָ לה? אבל באמת הקשבתָ? מתי בפעם האחרונה שמעתְ אותו בקשב מלא? כשאת נוכחת? לא בין מטלות, משימות וריצות, אלא ממש נוכחת? כששני בני הזוג פאסיביים ולא מקדישים את הזמן להקשיב אחד לשני בשקט ובנוכחות מלאה, הם עלולים לאבד את היכולת להבין את הצרכים והרצונות אחד של השני ולמעשה מערערים בכך את היסודות של הזוגיות. כי הצעד הראשון לזוגיות חזקה הוא הבנת הצרכים האישיים וההדדיים של כל אחד מבני הזוג והכלה שלהם. בתהליך האימון יסייע המאמן לבני הזוג לחזק ולחדד את יכולות ההקשבה שלהם תוך שהוא יסמן את ההקשבה יחד איתם כיעד וכמטרה.

שיפור מיומנויות התקשורת

"אמון הוא דבק החיים. זהו המרכיב החיוני ביותר בתקשורת יעילה. זה העיקרון היסודי שמחזיק את כל מערכות היחסים."

תקשורת נכונה וטובה היא הבסיס והמסד לזוגיות חזקה ויציבה. לא לכולם יש מיומנויות תקשורת טובות או שהן קיימות אך אינן מלוטשות די הצורך. תקשורת היא כלי שיש ללמוד אותו, לתרגל אותו ולחזק אותו באופן קבוע. אימון זוגיות ילמד את בני הזוג איך לתקשר נכון במרחב הזוגי תוך הקפדה על כבוד הדדי והוצאת האגו מהמשוואה. כשבני הזוג מתקשרים בכבוד זה עם זה ועושים זאת ממקום של נכונות לחזק את הזוגיות, הם גם מעצימים את עצמם כשני אנשים נפרדים וגם מעצימים את הזוגיות שלהם תוך שהם מחזקים את היסודות שלה.

 

העצמה אישית כמנוף להעצמה זוגית

"מה שחשוב בזוגיות איננו לגרום לבן הזוג להיות מאושר, אלא להיות מאושר בעצמך, ולהעניק לו את אושרך."

מערכת יחסים זוגית מורכבת משני אנשים שהם שלמים. תהליך אימון זוגיות רואה כל אחד מבני הזוג כשלם ואת שני בני הזוג כשני שלמים שיוצרים יחד שלם חדש. זוגיות מאושרת יכולה להיות מורכבת רק משני בני זוג שיודעים כיצד לאזן בין עולמם הפנימי ובין עולמם הזוגי. איזון זה הוא שמסייע לכל אחד מהם להיות מאושר כיחיד וגם כחלק מזוג.

כשכל אחד מבני הזוג יודע כיצד להעצים את עצמו, את המרחב האישי שלו ואת חייו ומודע להשפעה שיש לכך על הזוגיות, הוא גם ידע איך להזין את המרחב הזוגי במודעות הזאת ובכך יעצים אותה יותר ויותר. מאמן הזוגיות ייתן מקום לעולמו הפנימי של כל אחד מבני הזוג ויראה להם כיצד המרחב הזוגי מושפע ומוזן מהעולם הפנימי של כל אחד מהם, ועד כמה חשוב להקפיד גם על נקודת המבט האישית־פרטנית וגם על נקודת המבט המשותפת־הזוגית ולאזן בין שתיהן.

מאמן לזוגיות

 

אימון זוגי – למי הוא נחוץ?

אימון זוגי מתאים לכולם. לזוגות שיודעים שקשר זוגי הוא דבר עדין ויקר שיש לשמור עליו, לטפח אותו ולחזק אותו תמיד; לזוגות שיש להם את הנכונות להעצים את מערכת היחסים שלהם ומודעים ומוכנים לעבודה שהעצמה זאת דורשת; לזוגות שמודעים לדפוסים שליליים במרחב הזוגי שלהם ולהשפעה המחלישה של הדפוסים הללו על הקשר ביניהם, ורוצים לברוא מרחב זוגי תומך ומכיל שמבוסס על תקשורת נכונה; לזוגות שיודעים שהעבודה על הזוגיות היא עבודה לטווח ארוך והיא לעולם אינה מסתיימת; לכל האוהבים שיודעים שהאהבה לבדה אינה מספיקה ועליהם לחזק גם את הזוגיות שהיא המעטפת הדינמית, החיה והנושמת של האהבה; ולכל הרווקים שם בחוץ שחולמים על זוגיות טובה, חזקה, יציבה ומכילה, ויודעים שרק בתהליך של אימון ממוקד מֻוכוון מטרה ובעזרת מאמן לזוגיות הם יוכלו להגשים את החלום במהרה.

אז מוכנים לצאת לדרך? קדימה, הזוגיות מחכה.

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

אימון זוגיות

מתאמנים שהיו בתהליך אימון לזוגיות מספרים על התהליך

הכירו את הצוות

איך אימון לזוגיות יכול לעזור לכם?

אימון זוגי - הקשבה לצד השני

הקשבה לצד השני

במערכת היחסים לשני בני הזוג יש תפקיד, אך גם צרכים ורגשות.
הצעד הראשון לזוגיות איתנה הוא הבנת הצרכים, הרגשות והרצונות של הצד השני, והכלה אמיתית שלהם.

אימון זוגי - שיפור התקשורת

שיפור תקשורת

תקשורת טובה, נכונה ובריאה מובילה למערכת יחסים חזקה, שלא ניתנת לפירוק. הבנה של איך מתקשרים בצורה נכונה, מתוך מקום של כבוד והסברה, וללא אגו, יכולה לעזור בהתגברות על מכשולים במערכת היחסים.

שמחה ואושר

שמחה ואושר

אנשים הנמצאים במערכת יחסים מאושרת הם כאלה שמאזנים בין עולמם הפנימי לצד השני.
מערכת יחסים היא מעגל של העצמה – ככל שנשפר אותה, נראה גם שיפור אישי ועלייה באושר הפנימי.

למי מתאים אימון לזוגיות?

כוונה אמיתית

לזוגות שיודעים שיש להם את היכולת המנטלית להשיג את מה שהם רוצים אבל מבינים שהדרך לשם כוללת עבודה משותפת, כבוד הדדי ויציאה מאזור הנוחות.

שינוי הרגלים

לזוגות שרוצים לעצור את כדור השלג השלילי, שהורס את הזוגיות, ורוצים לשנות הרגלים וליצור זוגיות טובה, מכילה, יציבה וחזקה.

לטווח ארוך

מערכת יחסים היא עבודה של ממש. חשוב להבין שהשינוי לא יבוא לבד, ויש צורך לעצור להקדיש זמן ומאמץ בתהליך ארוך טווח.

לראות את האחר

זוגיות נבנית לאורך שנים, והבסיס שלה הוא הקשבה והכלה. רק כאשר נגיע במטרה אמיתית להקשיב נוכל להבין ולהכיל את רצונות הצד השני.

הצלחה

לא משנה מהיכן נובעת הבעיה, הטיפול הזוגי יוכל לעזור לך למקד את המחשבות, לבנות תכנית ברורה ולהבין בדיוק מה צריך לקרות כדי שהזוגיות תצליח.

הגיע הזמן ליצור שינוי זוגי אמיתי:

ניר זר - קואצ'ר לזוגיות ומאמן לזוגיות בריאה

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומומחה בטיפול זוגי, תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.
 
תהליכים מקצועיים בתחום הזוגי עוזרים למיליוני זוגות ברחבי העולם לשבור מחסומים, לשפר תקשורת זוגית, לייצר מערכות יחסים מוצלחות ואוהבות, תוך התמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים של החיים.
 
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר וביחד נבדוק מה באמת רוצים וצריכים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.
ניר זר מאמן זוגיות
נגן וידאו
מענה לשאלות חשובות שאולי יש לך

מתחילים בהיכרת ראשונית דרך הטלפון במטרה להכיר קצת, להבין את הרצונות, אתגרים ובעיות שעומדות בדרך שלך וכמובן למסור לך את כל הפרטים המלאים לגבי פגישת הטיפול ולענות על כל שאלה. במידה והכל בסדר, ממשיכים קדימה.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שאצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רוב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובינו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות ביטחון עצמי בפן הזוגי, שינוי הרגל התנהגותי אישי שמפריע לצד השני, שיפור התקשורת הזוגית או כל דבר אחר שגורם לזוגיות להתפרק.

אני ממליץ להגיע ביחד, כדי שאוכל לשמוע את שני הצדדים, להבין את האתגרים והקשיים של שני בני הזוג ולהגיע ביחד להחלטות המוסכמות על שני הצדדים.

עם זאת, בסופו של דבר זו שאלה שאתם צריכים לענות עליה בעצמכם, כי אצל כל זוג הדינמיקה שונה, ורק אתם יודעים מה אתם מרגישים באמת.

כל גיל וכל מין כמובן. היום תמצאו אנשים מכל הסוגים והסיבות שבחרו לבוא לפגישת אימון זוגי.

נשים, גברים, צעירים או מבוגרים, כולם יכולים למצוא פתרונות אמיתיים לבעיות במערכת היחסים!

סיימתי בהצלחה לימודי תעודה ב-ICCM, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי אימון. בנוסף סיימתי בצלחה לימודי תעודה בעידן ההורות, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הנחיית הורים עם התמחות בקשב וריכוז.

במרוצת השנים פיתחתי שיטה ייחודית לאימון זוגי – שיטת ניר זר, אותה מעבירים מאמנים מוסמכים שעובדים איתי בשיתוף פעולה צמוד.

מאז יצא לי ולשותפיי לעבוד עם מאות מתאמנים שונים מכל המגזרים, המינים והגילאים וללוות זוגות ליצירת זוגיות מוצלחת וטובה.

ברור! אם אימון זוגי זה משהו שיכול להתאים לך, כדאי דבר ראשון להכיר באופן ראשוני ולראות שיש בינך לביני כימיה ושהאתגרים שעומדים בפניך הם כאלה שלדעתי המקצועית האימון הזוגי יוכל לעזור לך.

אפשר תמיד להתקשר אליי למספר: 072-397-1579

הגעת עד לכאן? כדאי שנתחיל לעבוד:

לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן