ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ר תעסוקתי – יש חיה כזאת?

קואצ'ר תעסוקתי
תוכן עניינים

אחד הכלים החשובים ביותר שיש בידינו הוא כוח הרצון שלנו. בלעדיו לא נוכל לעשות הרבה – לא נצליח להניע את עצמנו בדרכנו האישית והמקצועית, לא נדע איך להציב לעצמנו מטרות, לסמן יעדים ולהגשים חלומות. הרצון הוא הכוח שמניע אותנו, הוא המצפן שמתווה לנו את הדרך והמדד שמציין לנו מה עלינו להשקיע כדי להגיע למקום שעליו אנו חולמים.

כשאנחנו מגיעים לצומת דרכים בחיינו התעסוקתיים, הכלי הראשון שנצטרך לשלוף מארגז הכלים שלנו, הוא כוח הרצון. אם נצליח למצוא אותו, הוא יצביע לנו מייד על הכיוון שאליו עלינו לפנות. אך לא תמיד אנו מצליחים למצוא אותו. לפעמים אנחנו די מתקשים למצוא אותו. לפעמים אנחנו מגלים שהוא חסר, או קיים רק בחלקו. זה קורה. הבעיה היא שבלעדיו לא נדע מה לעשות ולאן לפנות. אם אנחנו צריכים לקבל החלטה שתשפיע על המשך דרכנו התעסוקתית ואין לנו כוח או רצון, אנחנו עלולים לשקוע בייאוש ולאבד את הדרך לגמרי. וזה בדיוק הרגע לקבל עזרה – עזרה מקצועית מקואצ'ר תעסוקתי.

 

תהליך אימון תעסוקתי להתאוששות

חיי העבודה שלנו מלאים עליות ומורדות. יש תקופות שבהן נחוש סיפוק רב מהעבודה שלנו, נרגיש שאנו נמצאים במקום יציב ובטוח, ושהקריירה שלנו נוסקת במהירות. לעומת זאת ייתכנו תקופות שבהן נרגיש חסרי מוטיבציה, שקועים בשגרה ובחוסר עניין ושחוקים. אנחנו עלולים גם למצוא את עצמנו ללא עבודה, מבוהלים ומתקשים לכלכל את צעדנו.

תקופות קשות הן הזדמנות מצוינת לגלות מחדש את כוח הרצון שלנו; להוציא אותו מארגז הכלים ולרענן אותו; להטעין אותו באנרגיות חדשות ולאפשר לו להתוות לנו דרך חדשה, טובה ומתאימה בהרבה.

ומה אם אנחנו לא יודעים איך לעשות את זה לבד? ובכן, תהליך אימון תעסוקתית להתאוששות יסייע לנו לחפש אחר כוח הרצון אי שם בנבכי ארגז הכלים שלנו, להוציא אותו החוצה, לבדוק אותו, לנער אותו, לחדש אותו ולהניע אותו – ואותנו – קדימה.

 

תהליך אימון תעסוקתי

 

לחזור לעבודה עם קואצ'ר תעסוקתי

קואצ'ר תעסוקתי יכוון אתכם בתהליך ממוקד ויעיל אל עבר השלב הבא בקריירה שלכם. בין שאתם חסרי עבודה ובין שאתם מדשדשים בעבודה שאינה מספקת ואינה הולמת את כישוריכם, כדאי שתתכוננו לתהליך עמוק ומשמעותי שיוביל אתכם בבטחה להגשמה עצמי והשגת החלומות שלכם.

יחד עם קואצ'ר תעסוקתי תוכלו לבחון את מסלול הקריירה שלכם עד לרגע הנתון; לשחזר את המטרות שהצבתם לעצמכם בראשית הדרך; לבדוק אם המטרות האלה הובילו אתכם למקום שאליו שאפתם להגיע; לברר אם הן עדיין רלוונטיות או שאולי אתם כמהים למטרות חדשות; להחליט אם להמשיך לצעוד באותו אפיק תעסוקתי או שאולי הגיע הזמן לשינוי; להציב יעדים בתהליך חיפוש העבודה, להתוות משימות שיקדמו אותו ולבצע אותן במלואן; לבדוק בכל רגע נתון איפה אתם בכל זה – מהם התהליכים האישיים שאתם עוברים בין פגישת אימון אחת לשנייה; איך הם משפיעים על חייכם; אם הם מחזקים אתכם ומסייעים לכם להסיר עכבות ומחסומים ואם הם עוזרים לכם לצמוח. כי אימון תעסוקתי הוא לא רק כלי למציאת עבודה חדשה ולמינוף הקריירה. האימון בכללותו הוא המַצָת של כוח הרצון שלכם והמתנֵעַ שיניע אתכם קדימה בחיי העבודה בפרט ובחייכם האישיים כלל.

 

איך להתקבל למשרת החלומות?

 

הקואצ'ר התעסוקתי שיחזיר אתכם לשוק העבודה

אימון למציאת עבודה הוא תהליך ממוקד, דקדקני ומוקפד, אך הוא אינו זהה ואחיד לכולם. לכל מתאמן יש צרכים משלו, קשיים משלו, עכבות משלו ומטרות משלו. אף כי אין אפשרות להגדיר פרק זמן קבוע לתהליך אימון ממצה, כן אפשר לומר בוודאות שאימון תעסוקתי בליוויו ובהנחייתו של קואצ'ר מקצועי, מיומן ומנוסה יסייע לכם לצלוח בקלות את אתגרי חיפוש העבודה ולמנף את עצמכם ואת הקריירה שלכם קדימה.

הסתקרנתם? מעוניינים בתהליך אימון תעסוקתי? רוצים לדעת איך להרחיב את אפשרויות התעסוקה שלכם ולקדם את הקריירה? צרו קשר עכשיו ונוכל לצאת יחד למסע אישי ומקצועי מרתק עם הפנים קדימה. ההצלחה והסיפוק מובטחים!

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן