ניר זר – קואצ'ר

אימון מנטלי

מחפשים זוגיות, לצאת ממשבר, להקים עסק משגשג, להצליח בחיים? אתם צריכים מאמן מנטאלי.
הולכים לא רק לחדר הכושר: זו כבר תופעה. אלפי ישראלים הפנימו מזמן כי אחת הדרכים היעילות לצאת ממבוי סתום בזוגיות, בקריירה או בכל תחום אחר בחיים, היא לעבור אימון אישי אצל מאמן (קואצ'ר).

"בדיוק כפי שאתה הולך לחדר כושר כדי לחזק את הצד הגופני, לא מעט ישראלים מבינים היום שצריך לחזק את הכושר המנטאלי כדי להשיג חיים מלאים ומאושרים", כך אומר ניר זר בן 30, אחד המאמנים המובילים בתחום אשר סייע כבר למאות ישראלים להיחלץ ממשברים גדולים והפך לסיפור הצלחה. היום אימהות שולחות אליו את ילדיהן כבר בגיל צעיר כדי לעשות כושר מנטאלי ומהפך בחייהם.
אלי בוהדנה
ניר זר - -קואצ'ר אישי

ניר זר מאמן לחיזוק הכושר המנטאלי

שריאל חדד-לוין, בת 26 , סטודנטית לרפואה שנה שלישית, פגשה את ניר זר באחד הצמתים החשובים בחייה, כאשר הקריירה ולא פחות חשוב החלום שלה להיות רופאה בישראל עמד על כף המאזניים, "ניגשתי חמש פעמים למבחנים פסיכומטריים כדי להתקבל לרפואה אבל תמיד נכשלתי. היה לי בלק-אאוט בכל פעם שניגשתי למבחנים משום שהיו לי תפיסות שגויות והערכה עצמית נמוכה שתמיד הכשילו אותי. ניר פשוט הציל אותי, פשוטו כמשמעו", אומרת שריאל.

מאי סינמן בת 27 מיהוד סטודנטית למשאבי אנוש קיבלה המלצה על ניר זר מחברה קרובה, "מבחינתי זה היה כמו ללכת לחדר כושר עם מאמן אישי. אנשים משקיעים בכושר גופני וזה חשוב אבל שוכחים את הכושר המנטאלי שלהם. השינוי שאני עברתי לאחר שעשיתי עבודה עם ניר הפך לי את החיים. סבלתי מחרדות ואי שקט פנימי. הייתי חסרת ביטחון עצמי וניר עזר לי ליצור לעצמי חיים טובים יותר. עברתי אתו תהליך מדהים", אומרת מאי, "היו לי מערכות יחסים גרועות עם בני זוג שממש לא התאימו לי. הייתה לי חרדת נטישה ופיתחתי תלות בהם. נכנסתי לחרדות משטויות. הוא נתן לי משימות ולא ויתר לי. הוא מדהים. הוא ידע בדיוק איך להניע אותי לפעולה ולשנות בי את התודעה ואת הדימוי העצמי הנמוך שלי. אני קוראת את המחברות שלי אז ואני רואה כמעט אדם אחר לגמרי. היום יש לי ביטחון עצמי ואני מאושרת".

גם אתם יכולים לעשות שינוי בחיים בעזרת תהליך של אימון מנטלי אישי. השאירו פרטים לקביעת שיחת ייעוץ אישית עם המאמן ניר זר.

כיצד להגשים חלומות

"היום יש לי ביטחון עצמי ואני מאושרת"

ש.נ (שמה שמור במערכת) הייתה בת 40 כאשר בעלה נפטר ממחלה קשה. ביתה ג.נ (שמה שמור במערכת) הייתה בת חמש. היא לקחה קשה את מותו הטראגי של אביה האהוב והתקשתה להתנהל בחברה. "הבת שלי גדלה לתוך כאוס נוראי במשפחה. באותה תקופה חווינו כמה אסונות זה אחר זה, והמצב שלה הלך והחמיר ככל שהתבגרה", מספרת ש.נ, " היא הייתה ילדה יפה ומיוחדת אבל סבלה מדימוי עצמי נמוך שהשפיע על מערכות היחסים שלה בהמשך. השיא היה כשהייתה בגיל 16, כאשר גילתה במקרה שבן הזוג שלה בגד בה עם החברה הכי טובה שלה. היא הייתה שבורה", מספרת ש.נ.

"הבת שלי עברה השפלות וחרם. היו לה המון בעיות עם המערכת. היא פשוט לא הסתגלה והתמרדה נגד כולם והיה בה המון כעס. היא לא רצתה ללכת לבית הספר. המצב היה פשוט נוראי והייתי די מיואשת. לא ידעתי מה לעשות". ש.נ שמעה על ניר זר במקרה מחברה בישוב בו היא מתגוררת, אשת חינוך, שהמליצה לה לקחת את הבת אליו, "אני חייבת לומר לך שהוא פשוט הציל לי את הילדה. הוא הציל את החיים שלה. אני חייבת לו המון. הוא אדם מאוד מיוחד. יש לו כישורים יוצאי דופן. קיבלתי ילדה חדשה לגמרי, עם בטחון עצמי ומאושרת. היום אתה פוגש צעירה בת 19 שסיימה תעודת בגרות, סיימה מכינה קדם צבאית, התגייסה לתפקיד מסווג בשייטת. יש לה זוגיות בריאה. היא עשתה דרך מהממת. אין הזדמנות שאנחנו לא מזכירים את ניר ומדברים עליו בבית".

לצאת מהתקיעות לחיים טובים ומאושרים יותר בעזרת תהליך האימון המנטלי.

אימון אישי להשגת מטרות

להגיע לפסגה מתוך המשבר

העבודה עם מאמן אישי שונה לגמרי מתהליך פסיכולוגי, הגם שהאימון משפיע בסופו של דבר על התודעה של ה'מתאמן'. אחד הדברים החשובים בתהליך, אומר ניר זר, הוא האמון שהמתאמן נותן במאמן האישי שלו. "יש המון אלמנטים שיוצרים הצלחה בתהליך ברוב התהליך האחריות היא שלי. יש רק דבר אחד שתלוי במתאמן וזה הרצון שלו והמחויבות שלו לתהליך", אומר זר.

ל.נ בת 29 באה ממשפחה דתית באזור ירושלים. היא החליטה לשנות את המציאות שנכפתה עליה מתוקף העולם התרבותי שסבב אותה.  היא פגשה את ניר לפני כשלוש שנים כאשר חייה נקלעו למבוי סתום, בעיקר בתחום הזוגי. היום היא כבר מאורסת ולפני חתונה עם בחיר ליבה.  "חיפשתי שינוי. הגעתי לניר כשהכול היה תקוע אצלי, במיוחד בזוגיות.  לא מצאתי את עצמי בשום תחום בחיים. יחד עם ניר עשיתי חישוב מסלול מחדש וסוף סוף מצאתי את היעוד שלי והצלחתי להגשים את המטרות שלי. זה היה תהליך מדהים", מספרת ל.נ ומוסיפה, "באתי בשביל מטרה מאוד מסוימת ומצאתי את עצמי עושה מהפך כמעט בכל אחד מהתחומים בחיי. סבלתי מדימוי עצמי נוראי. היו טבועים בי לא מעט דפוסי התנהגות מאוד בעייתיים שסיגלתי לעצמי במשך השנים. באתי מעולם דתי ולהישאר רווקה בגיל כזה יש לזה משמעות חברתית וניר עזר לי להוריד את הלחץ מעצמי. אין לי ספק שבזכותו גם ידעתי למצוא בן זוג שמתאים לי ובקרוב מאוד נינשא", מספרת ל.נ.

קואצ'ר זוגיות

הצלחתי להוריד את הלחץ מעצמי ובקרוב אני מתחתנת

תהליך האמון שעברה ל.נ ובעבורו הגיעה לניר היה מאוד ספציפי, אולם עד מהרה היא גילתה כי התהליך שינה בה תחומים ורבדים נוספים שלא ידעה על קיומם והשפיעו באופן ישיר על הבעיה שביקשה לפתור, "מה שמדהים היה שמעבר לתוצאות המדהימות היו גם כלים עוצמתיים שלקחתי איתי לכל החיים. ניר הוא איש מדהים. הוא אדם מאוד צנוע ויש לו גישה מאוד מיוחדת שמאפשרת לך להיפתח לתהליך. הוא מאוד פרקטי ויעיל בתהליכים אתו. מי היה מאמין שאני אתחתן עם גבר חילוני ואהיה מאושרת. אני לא מבינה למה אנשים משקיעים כל כך הרבה בלימודים, בעבודה אבל לא בעצמם. היום אני מבינה שאיכות החיים שלי תלויה רק בי".

התופעה הזו של ישראלים שבוחרים ללכת לאימון אישי חוצה קהלים ומתרחבת מיום ליום. ניר זר אומר כי מגיעים אליו מגוון רחב של אנשים שמוצאים את עצמם מתמודדים עם משברים וחשים כי חייהם תקועים במקום, "אין שום סיבה שהם יוותרו על החלומות שלהם. לכל אחת ואחד מאיתנו יש מנגנונים אוטומטיים שמכשילים אותנו, סיפור חיים לא טוב שיצרנו לעצמינו על בסיס של מערכת אמונות לא טובה. הדרך שלי היא לשנות יחד איתם את הסיפור הזה וליצור יחד מערכת אמונות חדשה שעוזרת לנו להצליח בכל תחום בחיים", אומר זר.  

אם תרצו להתחיל תהליך אימון עם ניר זר השאירו פרטים:

הגיע הזמן ליצור שינוי אישי אמיתי

צרו איתי קשר >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט