ניר זר – קואצ'ר

הגשמה עצמית – "תעשו דבר אחד שמפחיד אתכם כל יום"

הגשמה עצמית
תוכן עניינים

אלינור רוזוולט, רעייתו של נשיא ארה"ב בנג'מין פרנקלין רוזוולט, חוכמה של אישה ראוי שתשמע בקולי קולות.

מעבר לעובדה, שתמיד אנחנו מצפים לקבל השראה ממנהיגי עולם, הנה אלינור רוזוולט, רעייתו של הנשיא ה-32 של ארה"ב, בנג'מין רוזוולט, מספקת לנו בעיניי את אחד העצות החכמות המועילות יותר לחוות את החיים במלואם ולשאוף לעבר הגשמה עצמית.

מי מאתנו לא היה רוצה בערוב ימיו, לומר לילדיו ולנכדיו: "תעשו דבר אחד שמפחיד אתכם כל יום, כי אני עשיתי את זה, כדאי לכם".

אני מניח שרבים מכם מצאו את עצמם בקונפליקט חוזר כאשר רציתם מאוד לעשות ולא העזתם.

 

מימוש עצמי מתחיל בהסרת מגבלות פנימיות

"מה יחשבו עלי?…מה אם לא אצליח?… האם אני באמת מסוגל לזה?…", הן רק חלק משאלות החסימה שאנחנו מציבים לעצמינו ובדרך הזו מאבדים לא רק את החוויה אלא בעיקר את הסיכוי להגיע לכדי מימוש עצמי, המגבלות שלנו לעצמנו מרחיקים אותנו מלמצות את הפוטנציאל המלא שלנו בחיים.

כל אדם יש בו מחצבי פוטנציאל בלתי נדלים, אלא שמעטים יודעים את הדרך לחצוב בהם ולכרות מהם את המאגרים העצומים שמסתתרים מתחת למעטה של מחסומים ומערכת אמונות פנימיות שצברנו עם השנים. היכן הילדים שהיינו וידענו לחיות וליהנות מכל דבר?

 

הדרך למימוש עצמי מתחילה בצעדים קטנים

אני מציע לעצמנו לקרוא שוב את עצת הזהב של הגברת הראשונה, אלינור רוזוולט, להפנים ולהטמיע אותה בעשיה היומיומית שלנו ולבצע שינוי בחיים. נתחיל בקטן ולאט לאט נמשיך לדברים הגדולים יותר שמפחידים אותנו.

המוח הוא איבר גמיש מאוד ונוח לעיצוב מחדש ולכן אם נתחיל כבר היום לאמן אותו לעשות דבר אחד שמפחיד אותנו או כזה שנמנענו לעשות בגלל המחסומים והאמונות "שרכשנו" בעוונותינו במהלך מסע החיים שלנו, אני מבטיח לכם שתוך זמן קצר תחוו מהפך בחיים שלכם, אתם תתחילו לחיות.

אני מתכוון לחיות כמו שנועדנו לחיות – בעוצמה, בהתרגשות, בכוונה מלאה. ולא פחות חשוב מזה, המוח שלנו יהיה מוכן לעשות שינוי, לצאת מהקיבעון ולהביא אותנו להצלחות מסחררות.

תתחילו מיד!

שלכם,

ניר זר מאמן אישי לחיים

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן