ניר זר – קואצ'ר

אימון עסקי אחד על אחד בדרך להצלחה

אימון עסקי
תוכן עניינים

אם אתם מנהלים עסק עצמאי ועושים זאת לגמרי לבד, אתם ודאי מרגישים מותשים בסוף היום. יום העבודה שלכם עמוס ודינמי, ואין לכם רגע פנוי לעצמכם. אתם מנסים לגבש תוכנית עבודה ולפתח שיטות עבודה יעילות אך נדמה שהעסק מנהל אתכם, אתם מגדירים משימות ומתעדפים אותן אך נמשכים לכיוונים שונים מדי יום ומדי שעה, אתם משוועים לתמיכה, לייעוץ ולהכוונה אך כל כך עמוסים שאין לכם זמן לחשוב על זה, ובדיוק עבור מצב זה אימון עסקי הוא הפתרון הנכון עבורכם.

יש לכם יעדים ומטרות, אך אין לכם מושג איך להגיע אליהם ומאיפה להתחיל. בשלבים הראשוניים של הקמת העסק אימון עסקי הוא לא פריווילגיה, הוא הכרח. גם אם אתם חדורי מוטיבציה, יש לכם כוח רצון ויכולות ואתם עובדים מבוקר ועד ערב כדי להעמיד את העסק על הרגליים, אתם לא יכולים לעשות הכול לבד, ואין תחליף לתמיכה ולייעוץ של מאמן עסקי מקצועי.

בין שאתם מנהלים עסק חדש ובין שאתם רוצים למנף עסק ותיק, מאמן עסקי יתמוך בכם לכל אורך הדרך ויעזור לכם לגבש תוכנית עסקית, להתוות יעדים מציאותיים ולרכוש את המיומנויות והכישורים הנדרשים לכם בדרך להצלחה.

אז מה זה אימון עסקי, מי יכול להפיק תועלת מתהליך אימון לעסקים ומה מיוחד בשיטת האימון העסקי של ניר זר? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי הוא לרוב תהליך אישי של 'אחד על אחד' שמתנהל בין מנהל עסק ובין הקואצ'ר שלו. התהליך אורך כמה חודשים או יותר. הוא ממוקד מאוד ומכוּון מטרה ונועד לסייע למנהל העסק להתמודד עם ניהול העסק שלו ועם קידומו. הקואצ'ר עוזר לבעל העסק להתמודד עם המשימות המונחות על שולחנו ולהגדיר יעדים ברי יישום.

קואצ'ר שמתמחה באימון עסקי עובד בדרך כלל גם עם מנהלי עסקים שרוצים לחזק את העסק שלהם, לייצב אותו ולהבריא אותו, וגם עם יזמים חדשים שזקוקים להנחיה בתהליך הקמת העסק. אפשר לומר שאימון עסקי הוא מנגנון התמיכה הראשוני של בעל העסק. מה מאפשר למנגנון התמיכה הזה להצליח? חוסר המעורבות הרגשית של הקואצ'ר בעסק.

הקואצ'ר מתבונן בהתנהלות העסקית כמשקיף מן הצד ונעזר בכלים המקצועיים שברשותו כדי להאיר זרקור על הבעיות ולהציע פתרונות יעילים ומדויקים. בשל כך תהליך האימון העסקי הוא מהותי להצלחתם של עסקים בהקמה, עסקים חדשים או עסקים ותיקים שנקלעו לקשיים, ולא כדאי לוותר עליו.

אימון עסקי בשיטת ניר זר

למי מתאים תהליך האימון העסקי?

תהליך אימון אישי לעסקים קטנים ובינוניים – כשמו כן הוא – מתאים ליזמים שמקימים עסק חדש או למנהלים של עסקים קטנים שמתמודדים עם קשיי השגרה ומתאמצים לחזק את העסק ולמנף אותו.

אתגרי הניהול היום־יומיים אינם פשוטים וקשה מאוד להתמודד איתם לבד. בעל העסק צריך לשווק את המוצרים ואת השירותים ללקוחות, לגייס לקוחות חדשים ולשמור עליהם, להקים מערכי שירות ותמיכה, לעבוד עם ספקים, לגייס עובדים ולנהל אותם ובד בבד לאזן את התזרים ולחזק את הגב הכלכלי של העסק.

כיוון שקשה מאוד לעשות את כל זה לבד, רצוי להיעזר בקואצ'ר עסקי מקצועי ומיומן ולקבל ממנו הנחיה, הדרכה, ייעוץ וליווי ככל הנדרש. מקימים עסק חדש או מנהלים עסק ותיק? היעזרו במאמן עסקי לגיבוש החזון העסקי, לתכנון האסטרטגיה, להגדרת היעדים, ולפיקוח על המשימות השונות עד שתרגישו שהעסק יציב ומתפקד והצלחתו בטוחה.

מנהלים עסק קטן שנקלע לקשיים כלכליים וניהוליים? התכוננו לחשב מסלול מחדש ועשו זאת יחד עם המאמן העסקי שלכם. המאמן העסקי מעמיד לרשותכם מנגנון תמיכה איכותי שיש לו ערך רב, אז אל תוותרו עליו. הרשו לעצמכם לקבל את מלוא התמיכה, הייעוץ, הסיוע וההכוונה ועזרו לעסק שלכם לעמוד על הרגליים.

 

מה קורה בסשן האימוני?

אימון עסקי למנהלים של עסקים קטנים ובינוניים הוא תהליך חיוני שנחוץ לכל בעל עסק שמתמודד עם קשיי ניהול ומתקשה לייצב את העסק ולאזן אותו.

הסשן האימוני מתנהל במערכת תקשורת ישירה בין המאמן והמתאמן: פגישות שבועיות בין המאמן ובין המתאמן, הודעות וואטסאפ, שיחות טלפון וכל אמצעי תקשורת יעיל. בין פגישה לפגישה המתאמן נדרש למלא אחר הנחיות המאמן, לעשות את שיעורי הבית שהוא מקבל ולדווח על המורכבויות ועל האתגרים שעימם הוא מתמודד.

בד בבד לתהליך העסקי ההכרחי, הקואצ'ר מאפשר למתאמן לגלות את הפוטנציאל האישי הגלום בו, לזהות את יכולותיו, לפתח את כישוריו, להרחיב את מיומנויותיו ולהשתמש בהם ביעילות לטובת העסק.

נוסף על כך הקואצ'ר עוזר למתאמן להגדיר יעדים ריאליים ברי יישום ולחדד אותם, אך הוא אינו מסתפק בכך. הוא עובד יחד איתו כדי לוודא שהיעדים יהלמו את התוכנית העסקית ויתאימו לה. ברמה הפרטנית המאמן והמתאמן בוחנים את לוחות הזמנים ואת המשימות שיש למלא ומתעדפים אותן כדי לייעל את העבודה, לשמור על איזון ניהולי ולהתקדם. האימון העסקי הוא בעצם אימון אישי לעסקים קטנים כגדולים והוא מלווה משלב הגדרת המטרות והיעדים ועד למימושם המלא.

 

איך אימון עסקי הוא הדרך לעסק מצליח?

 

איך לזהות אימון עסקי מוצלח?

אימון עסקי מוצלח הוא פועל יוצא של עבודה משותפת ואינטנסיבית בתהליך שאורך זמן. הצלחה באימון העסקי מתבטאת בכמה מישורים. ראשית, במישור האישי – המתאמן מרגיש שיש בידיו כלים מעשיים לניהול יעיל של העסק. הוא מצליח לתרגם את התיאוריה לפרקטיקה וליישם את כל מה שלמד.

שנית, במישור העסקי – המתאמן מעצב מבנה ארגוני מעשי שעובד בהרמוניה עם החזון העסקי, היעדים והמשימות היום־יומיות. כמו כן המתאמן מצליח לנהל את עבודת העסק לפי תוכנית עסקית מוגדרת שעוזרת לו לקבל החלטות מושכלות בכל רגע נתון.

ולבסוף, המתאמן צובר ביטחון עצמי ומאמין ביכולותיו להתגבר על קשיים, להתמודד עם אתגרים, לצלוח מהמורות ולהוביל את העסק ביד רמה להצלחה עסקית מלאה.

 

אימון עסקי בשיטת ניר זר

אימון עסקי בשיטת ניר זר מתאים לבעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים וכן לדרגים ניהוליים בכירים במערכים ארגוניים גדולים.

שיטת ניר זר להצלחה בעסקים מלמדת מנהלים ובעלי עסקים להעצים את היכולות האישיות שלהם ולהביא אותן לידי ביטוי בכל פעולה, בכל משימה ובכל מטלה. כיוון שהצלחה עסקית היא פועל יוצא של יכולות ניהוליות, כישורים מקצועיים וביטחון עצמי, כל תהליך אימוני איכותי מתחיל בזיהוי החוזקות של המתאמן ובחיזוק חולשותיו כדי להקנות לו ביטחון וכלים שיסייעו לו להתמודד בעצמו עם כל אתגר וכל קושי.

ניר זר - אימון לעסקים

בין שאתם מנהלים עסק חדש, בין שאתם מתמודדים עם קשיים ניהוליים בעסק ותיק ובין שאתם מנהלים בכירים שרוצים לחדד את הכישורים העסקיים שלכם וללטש את יכולותיכם, תנו לעצמכם נקודת פתיחה טובה יותר – בואו להכיר את ניר זר, המאמן העסקי החדש שלכם, וצאו יחד איתו לדרך עסקית חדשה.

אל תוותרו על מנגנון התמיכה הנחוץ לכל מנהל, ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. שואפים לקדם את העסק שלכם ולרוץ איתו קדימה? אתם מוזמנים להתרשם מהשיטה הייחודית שפיתחתי לאימון עסקי להצלחה. 

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן