ניר זר – קואצ'ר

אימון קריירה

אימון לקריירה
תוכן עניינים

אימון קריירה הוא אחד המשאבים העוצמתיים ביותר לפיתוח מהיר של הקריירה ולמינוף שלה. תהליך האימון עוזר למתאמנים להגדיר את יעדי הקריירה שלהם, להתמקד בהם ולפעול להשגתם. התהליך עצמו אינו ארוך, אך הוא ממוקד מאוד ויעיל מאוד. הוא מחזק את המתאמן ואת האמונה שלו ביכולותיו ומתווה לו דרך להגשמת שאיפותיו המקצועיות ולצמיחה מקצועית ואישית.

רבים מאיתנו שואפים לקריירה משגשגת, מוצלחת, מספקת ומתגמלת. אנחנו משקיעים את מיטב שנותינו בטיפוח הקריירה, ומקדישים לה זמן רב, משאבים ואנרגיה. הקריירה ממלאת תפקיד מהותי בחיים שלנו ותורמת רבות לתחושת המסוגלות שלנו, לערך האישי ולביטחון העצמי שלנו. הקריירה שלנו היא לא רק מקור פרנסה, והיא הרבה יותר מעבודה. היא מצביעה על המעמד החברתי שלנו, ובמקרים רבים היא האינדיקציה העיקרית להצלחה שלנו בחיים. אין פלא שאנשי קריירה רבים משקיעים מאמצים לא רק בטיפוח הקריירה אלא גם מחפשים תדיר אחר כלים ומשאבים שיסייעו להם למנף את הקריירה ולשמור על המומנטום שלה לאורך שנים.

חולמים על קריירה משגשגת ומספקת? רוצים לעלות על המסלול המהיר להצלחה מקצועית? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על אימון הקריירה שישנה את חייכם.

 

מהו אימון קריירה?

אימון קריירה הוא תהליך אישי שמסייע למתאמן לממש את הפוטנציאל המקצועי שלו ולהגיע ליעדים המקצועיים שהוא קבע לעצמו. המתאמן יכול להשתמש בתהליך האימוני כדי לתכנן קריירה חדשה, כדי לתחזק ולמנף קריירה קיימת או כדי לשנות קריירה. כיוון שאימון לקריירה הוא תהליך אישי, כל תהליך אימוני הוא שונה, ותהליך שמתאים לאחד, לא בהכרח יתאים לאחר. אף שתהליך האימון לקריירה הוא אישי מאוד, כל תהליך אימוני מתחיל בידיעה שלמתאמן יש הכוח, היכולת והעוצמה לעזור לעצמו לקדם את הקריירה שלו ולהתקדם מבחינה אישית, תעסוקתית ומקצועית, ושהכלים שיסייעו לו בכך כבר טמונים בתוכו. הודות למודל הייחודי לאימון קריירה של ניר זר המתאמן לומד לזהות את החוזקות האישיות שלו ולאתר את המשאבים הפנימיים הטמונים בתוכו כדי להשתמש בהם ולסלול את הדרך לקריירה מוצלחת, מספקת ומשגשגת. מה תוכלו להשיג בעזרת המודל של ניר זר לאימון קריירה? הרבה. בואו נבדוק.

 

התפתחות אישית ומקצועית

התהליך האימוני מורכב מפגישות אישיות וליווי שוטף בטלפון ובוואטסאפ ומתנהל במרחב האישי והבטוח שהמאמן מגבש ויוצר לרווחת המתאמן. המתאמן מגיע לפגישות האימון בידיעה שההצלחות שלו, ההישגים שלו וכל הקריירה שלו מותנים ותלויים במאמצים שהוא ישקיע ובזמן שהוא יקצה להם. אף שהמאמן מנחה את המתאמן ומתווה לו את הדרך לטיפוח קריירה משמעותית ומשגשגת, המתאמן נדרש לעשות את כל העבודה ולהשקיע מאמצים רבים כדי לענות על ציפיותיו שלו ולהצליח בתהליך.

אימון קריירה

 

מה עושים באימון קריירה?

התכנים שעולים בתהליך האימוני בכלל ובפגישות השבועיות בפרט, נקבעים לפי היעדים שהמתאמן מגדיר לעצמו. בין פגישה לפגישה המתאמן נדרש למלא את המשימות שקיבל מהמאמן, לדווח על רשמיו, מסקנותיו ותובנותיו ולבחון ולנתח את האתגרים והקשיים שעמם הוא נאלץ להתמודד. אם המתאמן מעוניין לפתח קריירה חדשה, המאמן יעזור לו לתכנן את הקריירה ולהגדיר יעדים מקצועיים קצרי טווח וארוכי טווח, ידריך אותו בבניית המותג האישי שלו ויציע לו אסטרטגיות מועילות לשיפור היכולות האישיות והמקצועיות שלו. אם המתאמן מעוניין למנף קריירה קיימת, המאמן האישי יעזור לו להתבונן לעומק בכל המהמורות והמכשולים העומדים בדרכו להצלחה, לנתח אותם, להתמודד איתם ואף למגר אותם כליל. המאמן יעזור למתאמן לשפר את התוצאות העסקיות שלו, לפתח את החוש העסקי וללטש את המיומנויות הבין־אישיות שלו. הוא ידריך אותו בכל שלבי ההתקדמות המקצועית שלו כל הדרך עד להצלחה.

בשיטת ניר זר אנחנו לא מסתפקים בפגישות חד שבועיות והליווי השוטף מתנהל לאורך ימות השבוע. כלומר, שיתוף בהתלבטויות במהלך השבוע, שיתוף תובנות, סיעור מוחות וכמובן תמיכה וליווי.

 

מחפשים את עבודת החלומות? תרגיל פשוט שיעזור לכם

 

6 טיפים לשיפור הקריירה

חשבו על הערכים והשאיפות שלכם: קחו זמן להרהר בערכי הליבה שלכם, מה הכי חשוב לכם בעבודה ובחיים, ובשאיפות ארוכות הטווח. מה מביא לכם הגשמה, איזה סוג של השפעה אתם רוצים לעשות, ומה מתיישב עם האמונות האישיות שלכם. השתקפות עצמית זו תעזור לכם להשיג בהירות ולהנחות את בחירות הקריירה שלכם.

זהו את החוזקות והכישורים: העריך וזהו את החוזקות, הכישורים והכישרונות שלכם. להבין במה אתם מצטיינים ומה אתם אוהבים לעשות. מינוף החוזקות יכול להוביל לסיפוק והצלחה גדולים יותר בקריירה. חפשו דרכים ליישם ולפתח את החוזקות הללו בתפקידכם הנוכחי או חקרו הזדמנויות שמתאימות איתן.

הגדירו יעדי קריירה ברורים: קבעו יעדי קריירה ברורים וספציפיים שמתואמים עם הערכים והשאיפות שלכם. חלקו אותם לצעדים ולוחות זמנים הניתנים ליישום. מטרות מוגדרות היטב מספקות תחושת כיוון ומטרה, ועוזרת לכם להישאר ממוקדים במטרות ובעלי מוטיבציה להשגתם.

חפשו למידה והתפתחות מתמשכת: השקיעו זמן בלמידה ובהתפתחות המקצועית שלכם. הישארו מעודכנים במגמות בתעשייה, רכשו מיומנויות חדשות וחפשו הזדמנויות לצמיחה. צעד זה יכול לכלול לקיחת קורסים, השתתפות בסדנאות או כנסים, חיפוש חונכות או חיפוש אחר הסמכות נוספות. למידה מתמשכת משפרת את המומחיות שלכם ומשאירה אתכם תחרותי בתחום.

חיזוק מערכות יחסים: טפחו רשת מקצועית חזקה על ידי חיבור עם עמיתים, אנשי מקצוע בתעשייה, מנטורים ואנשים בעלי דעות דומות. רשת חזקה יכולה לספק תובנות חשובות, לפתוח דלתות להזדמנויות חדשות ולעזור לכם להישאר מחוברים עם ההתפתחויות האחרונות בתעשייה. השתתפו באופן פעיל באירועים בתעשייה, הצטרפו לאגודות מקצועיות והשתמשו בפלטפורמות מקוונות כדי להרחיב את הרשת החברתית המקצועית שלכם.

חפשו הדרכה ממאמן קריירה: שקלו לעבוד עם מאמן קריירה שיכול לספק הדרכה, תמיכה ולעזור לכם לנווט בנתיב הקריירה הרצוי שלכם. מאמן קריירה יכול לסייע לכם בזיהוי החוזקות שלך, הבהרת המטרות, התגברות על מכשולים ופיתוח תוכנית אסטרטגית לקידום הקריירה.

העריכו והתאימו באופן קבוע: העריכו באופן קבוע את התקדמות הקריירה שלכם, העריכו מחדש את המטרות שלכם, ובצעו את ההתאמות הנדרשות לאורך הדרך. חשבו מה עובד טוב ומה עשוי לדרוש שיפור. היו פתוחים לחקור הזדמנויות חדשות ולהסתגל לשינויים בענף שלכם.

 

למי מתאים אימון קריירה?

בגדול? לכולם. כל אחד מאיתנו יכול להפיק תועלת מאימון לקריירה כיוון שכל אחד מאיתנו רוצה להתקדם בחיים ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלו. הרצון להוציא מעצמנו את המקסימום, לתת מעצמנו ולתרום לחברה ולאנושות קיים בכל אחד מאיתנו. זהו רצון טבעי וחלק בלתי נפרד מהאנושיות שלנו. העולם המודרני – על אף הדרישות הגבוהות שהוא מציב, נותן לנו אין־ספור הזדמנויות להעניק מעצמנו ומהיכולות האישיות והמקצועיות שלנו כדי להתקדם ולהתפתח. אנחנו רק צריכים להושיט לו יד ולאפשר לו להוביל אותנו. אימון לקריירה לא רק מפתח את הקריירה האישית שלנו ומשפר את מעמדנו בחיים, הוא גם עוזר לנו למצוא את החוזקות הפנימיות המגולמות בתוכנו ולהיעזר בהן כדי לפתח את יכולותינו האישיות ולהעצים אותן. הכלים שתקבלו בתהליך האימון לקריירה ילוו אתכם כל החיים, יסייעו לכם בכל מצב, יעזרו לכם להתמודד עם כל אתגר ויעשירו אתכם בביטחון עצמי ובאמונה ביכולתכם להצליח. אימון קריירה מכוון להרבה יותר מהצלחה בקריירה. הוא מכוון להצלחה מלאה בכל תחום ולהרגשת סיפוק תמידית.

אז אם אתם מרגישים תקועים בחיים בכלל ובקריירה בפרט; אם אתם לא יודעים מהי הקריירה המתאימה לכם; אם אתם לא מצליחים לאזן בין חייכם האישיים ובין חייכם המקצועיים; אם אתם רוצים לשפר את המיומנויות המקצועיות שלכם או למצוא אפיקי ידע חדשים ואם אתם רק זקוקים לעצה מועילה ולכתף תומכת, המודל הייחודי והמתקדם לאימון קריירה של ניר זר יכול להתאים לכם. רוצים להתגאות בקריירה שבניתם, לטפוח לעצמכם על השכם ולצעוק בקול רם – 'כן, עשיתי זאת!'? אתם ראויים לכך! דברו איתי, ובואו נחקור יחד את הקריירה החדשה שלכם.

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן