ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ר למנהלים

אימון למנהלים
תוכן עניינים

תהליך אימון למנהלים הוא כלי רב עוצמה לפיתוח אישי ומקצועי. האימון מיועד לכל מי שממלא תפקידים ניהוליים בעולם העסקים ובכלל ולכל מי שמעוניין בכך. אימון למנהלים יעזור לכם לפתח מודעות בתפקיד הניהולי, לחזק פעולות ניהוליות שמבוססות על מודעות ונובעות ממנה, ולהקל את תהליכי הלמידה והצמיחה שלכם בעולם הניהול.

 

אימון למנהלים מתמקד לרוב בשיפור הביצועיים המקצועיים של המנהל ומסייע לו לחדד את נקודות המבט שלו, לפתח גישות ייחודיות, לשפר את המיומנויות הניהוליות שלו ולאמץ התנהגויות ניהוליות חדשות. תהליך האימון מתאים לכל מי שעוסק בתפקיד ניהולי ורוצה לפתח את כישוריו האישיים והמקצועיים, לחזק את יכולתו לקבל משוב ולתת משוב, להעצים את יכולתו לזהות הזדמנויות לפיתוח, להגדיר יעדים, לגבש תוכניות פעולה ולקבל תמיכה, הכוונה ועידוד מקצועיים לכל אורך הדרך.

 

עובדים בתפקידים ניהוליים ושואפים לזקק את היכולות הניהוליות שלכם? חולמים להגיע לפסגת הקריירה במהירות ובקלות? בתהליך אימון ממוקד תוכלו להשיג את כל המטרות שלכם, להעשיר את היכולות הניהוליות שלכם ואף לרכוש יכולות ניהוליות חדשות.

בואו נבדוק יחד איך עושים את זה נכון.

 

מהו אימון למנהלים?

לפני שנגדיר יחד מהו אימון למנהלים, בואו ננסה להבהיר מהו לא. קואצ'ר למנהלים לא ילמד אתכם איך לנהל, את זה אתם כנראה יודעים לבד; הקואצ'ר לא יתקן את הטעויות שלכם בשבילכם, לא זה שמבצע ולא מי שיתמקד רק בחסרונות שלכם. הקואצ'ר כן יבחן יחד איתכם איך לשפר את הביצועים ולהגביר את הפרודוקטיביות בעבודה; הוא ייתן לכם כלים שבאמצעותם תוכלו למצוא דרכים להניע את הצוות ולשפר את המוטיבציה שלו; הוא יכוון אתכם אל עבר הכישרונות שלכם – הגלויים והסמויים כאחד – ויעודד אתכם למצוא אותם ולהשתמש בהם; הוא ילווה אתכם בדרך לחיזוק הביטחון העצמי וההערכה העצמית; בהכוונת הקואצ'ר תמצאו את הדרך לפתח ולטפח מיומנויות וכישורים חדשים; תציבו לעצמכם מטרות ויעדים ותגבירו את הסבירות להשיגם.

 

אימון אישי למנהלים

 

איך מתנהל תהליך האימון למנהלים?

תהליך האימון למנהלים הוא למעשה שותפות בין הקואצ'ר ובין המתאמן, והשותפות הזאת נשענת על אמונתו של הקואצ'ר בפוטנציאל של המתאמן להצליח. האימון אינו מתמקד בבעיות של המנהל, בקשיים שלו או בחסרונות שלו. האימון שואף להוביל אותו לביצועים טובים יותר באמצעות העלאת המודעות שלו לתהליכים הנדרשים ולאחריות שהוא נושא. תהליך האימון עשוי להימשך כמה חודשים וגם מעבר לזה. הכול תלוי במתאמן, בצרכים שלו וברצונות שלו. שאיפתו של המתאמן לשינוי ומהותו של השינוי הנדרש, היא שמכתיבה את תהליך האימון ואת משכו. תהליך אימון מדויק פותח את המנהלים לגישות ניהוליות חדשות ולאפשרויות חדשות. הוא מלמד מנהלים לזהות הזדמנויות חדשות ולהעריך את הפוטנציאל שלהן להצלחה.

 

מי צריך אימון למנהלים?

כל מנהל בכל ארגון עסקי ובכל דרגה ניהולית יכול ליהנות מתהליך אימון מקצועי למנהלים. האימון תמיד יותאם לצרכיו ולמטרותיו של המתאמן, והקואצ'ר תמיד ישאף למקסם את ההשפעה שיש למנהל בארגון בכלל ובקרב הצוות שלו בפרט, וכל זאת תוך שיפור הביצועים האישיים שלו.

 

האם אימון אישי עוזר למנהלים?

אימון אישי למנהלים יכול להועיל במיוחד למנהלים שמתמודדים עם סיטואציה חדשה ומאתגרת בעבודה; כהכנה לשינוי תפקיד או לשינוי קריירה; לצורך שיפור התקשורת עם הצוות ועם הממונים; כדי להאיץ את ההתפתחות האישית והמקצועית שלהם; כדי ללמוד איך להניע את הצוות, לרכוש את אמונו ולהבטיח את מסירותו לתפקיד, לעבודה ולארגון.

חשוב לציין כי גם בארגונים הביטחוניים הגדולים בעולם, כולל בחלקת האדמה הקטנה שלנו, מנהלים עוברים תהליכים דומים. מרכזי מצוינות הם תובנה רבת שנים של ארגונים המעוניינים להצמיח מנהלים מעולים. ההבנה כי מנהל הוא אדם שצריך להיות בתהליך צמיחה תמידי היא מהותית למי שלא רוצה להיתקע בתקרת זכוכית, למי שרוצה לנפץ, לחלום ולא פחות חשוב מכך – להגשים.

 

בואו לחדד את הכישורים הניהוליים שלכם

קואצ'ינג עסקי הוא תהליך משנה חיים. תוכלו להיעזר בו בכל שלב בקריירה שלכם כדי למקסם את הביצועים הניהוליים ולהשפיע בצורה חיובית על הסובבים אתכם.

רוצים לחולל שינוי משמעותי בחייכם המקצועיים? רוצים לנסוק לגבהים של ההצלחה העסקית והארגונית? דברו איתי ויחד ננווט את ההצלחה הניהולית שלכם.

ניר זר, קואצ'ר עסקי ויועץ מנטלי

הגיע הזמן לקחת שליטה על החיים

התחילו תהליך אימון עם ניר זר
או קבעו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

מאמרים נוספים
מתאמנים מספרים על החוויה​
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות
מאמן אישי, זוגי ועסקי. מייסד ובעלים של חברת 'ניר זר בע"מ' לאימון ויעוץ. עוסק בתחום מעל 9 שנים. ליווה ואימן מאות אנשים בתהליכי אימון לעבר השגת היעדים והמטרות שלהם. זכות גדולה עבורי להוביל אנשים ולהיות חלק מהמסע שלהם לעבר הפסגה!
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן