ניר זר – קואצ'ר

קואצ'ר בתל אביב

קואצ'ר מומלץ בתל אביב

לטפס מעל המכשולים של החיים בדרך להשגת המטרות שלך במהירות ותוך שמירה על איזון בחיים.

רוצים ליצור קשר ולקבוע שיחת ייעוץ ראשונית?
בואו נדבר בווטסאפ
או שאפשר להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם:
ניר זר מאמן אישי
Play Video about ניר זר מאמן אישי

אימון אישי ועסקי בתל אביב בשיטת ניר זר

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.
 
תהליכים מקצועיים בשיטת האימון עוזרים למיליונים ברחבי העולם לשבור מחסומים, להגשים מטרות, לייצר מוטיבציה ולהצליח בתחומים החשובים ביותר ביניהם: זוגיות, קריירה, בריאות והתמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים של החיים.
 
אני מזמין אותך ליצור איתי קשר וביחד נבדוק מה בדיוק אנחנו רוצים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.
ניר זר - קואצ'ינג עסקי

איך בוחרים קואצ'ר מומלץ בתל אביב?

לפני שאתם מחפשים קואצ'ר בתל אביב, כדאי שתגדירו לעצמכם מה אתם רוצים. כיוון שהתהליך האימוני שונה במהותו מהתהליך הטיפולי־הרגשי, וכיוון שהאימון הוא אמצעי לעתיד טוב יותר, אתם צריכים לדעת מה אתם רוצים. מצבכם בהווה הוא נתון, והוא מוחלט. אי אפשר לשנות את ההווה כיוון שההווה הוא תולדה של כל מעשיכם בעבר. מה שנתון לשינוי הוא העתיד. העתיד פתוח ופרוס לפניכם. הוא משתנה, הוא דינמי ואפשר לעצב אותו שוב ושוב ככל שמתקדמים בדרך. כדי שתעצבו לעצמכם עתיד טוב יותר, כדי שתשיגו את המטרות שלכם וכדי שתגשימו את החלומות שלכם, אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם רוצים. איך תגיעו לשם? השאירו את זה לקואצ'ר.   

קצת עליי

100 +
לקוחות שאימנתי
0
שנות ניסיון באימון
1000 +
עוקבים ברשתות החברתיות
0 +
שעות אימון וטיפול

מתאמנים מספרים על התהליך

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

קואצ'ר באזור תל אביב

תהליכי אימון אישיים נעשים מבוקשים יותר ויותר, וזה לא מפליא. מדובר באחד התהליכים המדויקים, היעילים והמועילים ביותר שמשנים לטובה חיים של מיליוני אנשים ברחבי העולם, נוסכים בהם תקווה לעתיד טוב יותר ומחזקים אותם. רבים שואלים אותי מה ההבדל בין אימון ובין טיפול רגשי. ואני תמיד מדגיש שההבדל הוא מהותי. תהליך של טיפול רגשי מתמקד בעבר כדי להבין את ההווה. ואילו תהליך האימון מתמקד בהווה כדי לשפר את העתיד. הקואצ'ינג הוא תהליך מדויק שמתבוננן במצבכם הנוכחי, מקשיב לצרכים שלכם ועוזר לכם להתוות לעצמכם דרך לעתיד טוב יותר. בתהליך הטיפולי המטפל עובד; בתהליך האימוני אתם עובדים, וזאת התורה כולה. אז מה אתם מעדיפים?

אם אתם מחפשים קואצ'ר בתל אביב, העיר שלעולם אינה נחה, אז מצאתם. כדי לעמוד בקצב התל אביבי המטורף איך אפשר לא לעבוד? מה שיפה בתהליך האימוני, הוא שאתם לא צריכים לעבור אותו לבד. כן, אתם נדרשים לתת מעצמכם והרבה – כמו בכל תהליך אימוני, אך אתם לא לבד. הקואצ'ר מלווה אתכם, עוזר לכם להוציא מתוככם את החוזקות, את הכישרונות ואת היתרונות שלכם ומראה לכם איך להשתמש בהם כדי לחיות את החיים שאתם ראויים להם. רוצים להתחיל אך לא יודעים איך? הינה כל מה שחשוב לדעת על אימון, על מאמנים ועל כל מה שביניהם.

בואו ניכנס יחד אל המרחב האימוני

פגישות האימון מתקיימות במרחב אישי פרטי ובטוח. האווירה תמיד נינוחה ותומכת, והשיחה תמיד ידידותית ונעימה. הסשן האימוני השבועי תמיד יהיה ממוקד, תכליתי ויעיל. לאחר פגישת ההיכרות, בחינת מצבו של המתאמן בהווה והגדרת היעדים, המטרות, השאיפות והחלומות שלו המאמן והמתאמן יכולים לצאת יחד לדרך המשותפת ולהתחיל לעבוד. מה תכלית העבודה? ראשית, לאתר החוזקות של המתאמן ואת היכולות הייחודיות שלו שטמונות עמוק בתוכו, ולהוציא אותן החוצה אל אוויר העולם; שנית, ללמד את המתאמן להשתמש בחוזקות וביכולות הללו בחיי היום־יום  ולהתגבר באמצעותן על מכשולים ומהמורות; כמו כן לעזור למתאמן לרכוש כלים נוספים שיעזרו לו להגשים את שאיפותיו ואת חלומותיו ויסייעו לו להתמודד עם כל קושי שייקרה בדרכו בעתיד; ולבסוף, לחזות יחד עם המתאמן בשינויים לטובה שמתחוללים בחייו וניכרים משבוע לשבוע ומפגישת אימון אחת לשנייה.

למה לבחור בקואצ'ר בתל אביב?

כששואלים אותי מהו הסוד לאימון מוצלח אני תמיד עונה ללא היסוס – הנכונות של המתאמן להצליח. כי התהליך האימוני לא יצליח ללא הנכונות של המתאמן ובלי מחויבותו המלאה. מאמן טוב, מוכשר ככל שיהיה, לא יכול לעשות את העבודה בשבילכם. הוא יכול לתמוך בכם בתהליך, הוא יכול לעודד אתכם ולהראות לכם איך להתוות לעצמכם את הדרך, אך הוא לא יכול לרצות בשבילכם. אז איך מעודדים את המתאמן להצליח, להתחייב ולתת את עצמו לתהליך? רואים אותו. מקבלים אותו כפי שהוא. תומכים בו ומאמינים בו. ויודעים מה? זהו הסוד של המאמן המוצלח.

רוצים לחולל שינויים מדהימים בחייכם? השינויים כבר בתוככם, והעתיד המדהים שלכם כבר כאן. תנו לי לעזור לכם לראות את זה. אתם מוזמנים לפגישת היכרות איתי ולהתחיל תהליך עם קואצ'ר בתל אביב מופלא ומשנה חיים.

אני בביטחון מלא יכול לעזור לך להתקדם קדימה
לקביעת שיחת ייעוץ דרך ווטסאפ:
אם תרצו שאחזור אליכם טלפונית, השאירו פרטים בטופס:

מענה לשאלות חשובות שאולי יש לך

מתחילים בהיכרת ראשונית דרך הטלפון במטרה להכיר קצת, להבין את הרצונות, אתגרים ובעיות שעומדות בדרך שלך וכמובן למסור לך את כל הפרטים המלאים לגבי התהליך, איך הוא עובד ולענות על כל שאלה. במידה והכל בסדר, ממשיכים לפגישת אבחון.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שאצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובינו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות ביטחון עצמי, שינוי הרגל התנהגותי, מוטיבציה או אפילו סתם לעשות סדר בראש בדרך לבחירה הנכונה.

לרב האנשים נראה שהמטרות שלהם נמצאות בטוח של שנים רבות אם הן בכלל אפשריות. אני פה להגיד לך שבדרך כלל בתהליכים קצרים וממוקדים אפשר להשיג בדיוק מה שתרצה או לפחות לעלות על דרך מהירה לשם. זה הכל אצלך, אני רק אשמח לקחת חלק קטן בתהליך הזה 🙂

לאחר שביצענו פגישת אבחון,  והצבנו את המטרות שחשובות לך תוכל לבחור את המסלול שהכי מתאים לך מתוך שני מסלולים הבאים: מסלול מקוצר של שלושה חודשים או המסלול המלא של שישה חודשים.

יש לא מעט אנשים שאחרי השגת המטרות שלהם מוצאים דברים חדשים, גדולים יותר ומאתגרים יותר שהם רוצים בחיים ואז בוחרים להמשיך הלאה לתהליכים נוספים. הבחירה בידיים שלך.

בנוסף, חשוב לציין שאין כאן פתרון קסם, תהליך אימון זו עבודה. איכות העבודה שלך וההתמדה שלך בתהליך האימון, כולל עשיית המשימות, יקבע את תוצאותיו.

ברור! אם תהליך אימון זה משהו שיכול להתאים לך לדעתך, כדאי דבר ראשון להכיר באופן ראשוני ולראות שיש בינך לבין המאמן כימיה ושהאתגרים שעומדים בפניך הם משהו שלדעתו המקצועית תהליך אימון יכול לעזור להם.

אפשר תמיד להתקשר אליי למספר: 054-253-3368⁩

שאלה מצויינת.
אתחיל בלומר ששתי השיטות בעלות יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

טיפול פסיכולוגי הוא בדרך כלל תהליך ארוך הכולל פגישות רבות על פתירת טראומות מהעבר, חקירה של מערכות יחסים, עבודה על נושאים נפשיים כמו דיכאונות ועוד.

אימון אישי אמנם עשוי לעבוד גם על אלו אבל בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, בניית זוגיות מעולה, בחירת או הצלחה בקריירה, יצירת מוטיבציה או בטחון עצמי ועוד.

הטכניקות המיוחדות של שיטת הקואצ'ינג מצויינות להשגת מטרות מסוג אלו בזמן כמה שיותר קצר. כך למעשה האימון תמיד מתמקד על מה שיהיה הערב ומחר, איך נוכל לפעול ולהתמודד בדרך להשגת המטרה שלנו.

כל גיל וכל מין כמובן. היום תמצאו אנשים מכל הסוגים והסיבות שבחרו להתחיל תהליך אימון אישי.

החל ממנכ"לים של חברות, נשים, גברים, צעירים, מבוגרים ואפילו ילדים.

סיימתי בהצלחה לימודי תעודה ב-ICCM, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי אימון. בנוסף סיימתי בצלחה לימודי תעודה בעידן ההורות, מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הנחיית הורים עם התמחות בקשב וריכוז.

מאז יצא לי לעבוד עם מאות מתאמנים שונים מכל המגזרים, המינים והגילאים.

מתחילים בשיחת טלפון ראשונית להיכרות. בשיחה חשוב לי ללמוד מה בדיוק המטרות שלך, מה האתגרים שעומדים בפניך וכמובן לספר לך בדיוק איך תהליך עובד.

לאחר השיחה, אם הכל בסדר, ממשיכים בתחילת תהליך.

"לפעמים מרב אפשרויות לא רואים את הדרך. לפעמים, החיים פשוט מציבים בפנינו מכשולים והרבה פעמים קשה בכלל להגיד מהו הדבר המדוייק שעוצר אותנו. מה שבטוח, הפוטציאל שלך לחיות חיים נפלאים, תמיד נמצא שם"

במה שיטת הקואצ'ינג יכולה לעזור לך?

מציאת כיוון בחיים
מציאת כיוון בחיים

יציאה מאזור הנוחות, עלייה בבטחון העצמי וקבלת החלטות נכונה ללא השפעת לחצים חיצוניים כמו חברים או משפחה כדי למצוא וליצור את החיים שמגיעים לך.

הגשמת פוטנציאל
הגשמת פוטנציאל

ניפוץ מחסומים והרגלים ישנים כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בך. השגת מטרות בזמן הקצר ביותר ותוך שמירה על איזון והנאה מהחיים.

שמחה ואושר
שמחה ואושר

אדם שמח הוא אדם שהעולם הפנימי שלו מאוזן ושלם עם חייו החיצוניים. בתהליך אימון אישי נשאף לייצר שלווה ביחד עם התקדמות והשגת רצונות בחייך.

למי מתאים לעבור תהליך אימון אישי?

ביטחון עצמי

לאנשים שיודעים שיש להם את היכולת הפיזית להשיג את מה שהם רוצים אבל מבינים שהדרך לשם כוללת מנה נכבדת של בטחון עצמי ויציאה מאזור הנוחות.

מוטיבציה

לאנשים שרוצים להפסיק על הדחיינות, לעצור את הלופ של תחילת שינוי וחזרה למצב הקודם שכל כך הרבה אנשים תקועים בו.

מציאת כיוון

מתלבטים לגבי הקריירה או העסק? ברור. בעולם של היום זה לא פשוט לבחור, במיוחד אם יש לחצים נוספים מצד משפחה וכו'.

מציאת/שיפור זוגיות

דווקא בעולם המודרני עם שפע האפשרויות והמידע, הרבה אנשים מרגישים שהם לא מצליחים למצוא את עצמם מבחינה זוגית. בין אם קיימת זוגיות שיש מה לשפר בה או שרוצים למצוא אחת כזו.

הצלחה

בסופו של דבר, לא משנה באיזה תחום נמצא האתגר שלך, שיטת הקואצ'ינג תוכל לעזור לך למקד את המחשבות, לבנות תכנית ברורה ולהבין בדיוק מה צריך לקרות כדי להגיע לשם.

אם הגעת עד לפה, כנראה שהתהליך הזה הוא בשבילך.
לקביעת שיחת ייעוץ דרך ווטסאפ:
אם תרצו שאחזור אליכם טלפונית, השאירו פרטים בטופס:
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
מומלץ לקבוע פגישה בזמן שנוח לך. פשוט בוחרים את התאריך והשעה הרצויים בלוח השנה פה למטה:
דילוג לתוכן