ניר זר – קואצ'ר

ניר זר - מאמן אישי, זוגי ועסקי

חיים רק פעם אחת, הגיע הזמן לחלום, להעז ולהצליח

בואו נדבר בווטסאפ:
או צרו קשר דרך הטופס לשיחת היכרות ראשונית:

ניר זר - מאמן אישי לחיים

נעים מאד שמי ניר, ואם עדיין לא יצא לנו להכיר חשוב לדעת שאני מאמן מוסמך מטעם מכללת ICCM ישראל ומתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות. לפעמים, הפער בין הרצוי למצוי יכול להראות גדול. אבל אם הגעת לכאן כנראה שברור לך שאפשרי עבורך להגיע למטרה שלך ולהצליח בגדול.

תהליכים מקצועיים בשיטת האימון עוזרים למיליונים ברחבי העולם לשבור מחסומים, להגשים מטרות, לייצר מוטיבציה ולהצליח בתחומים החשובים ביותר ביניהם: זוגיות, קריירה, בריאות והתמודדות גם עם החלקים הלא פשוטים של החיים.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר וביחד נבדוק מה בדיוק אנחנו רוצים ואיך הכי כדאי להגיע לשם. ההבדל היחיד בין חלום רחוק למטרה אפשרית הוא תכנית פעולה נכונה.

Play Video about מאמן אישי מוסמך-ניר זר
מתאמנים מספרים

במה שיטת הקואצ'ינג יכולה לעזור לך?

מציאת כיוון בחיים

מציאת כיוון בחיים

יציאה מאזור הנוחות, עלייה בבטחון העצמי וקבלת החלטות נכונה ללא השפעת לחצים חיצוניים כמו חברים או משפחה כדי למצוא וליצור את החיים שמגיעים לך.

הגשמת פוטנציאל

הגשמת פוטנציאל

ניפוץ מחסומים והרגלים ישנים כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בך. השגת מטרות בזמן הקצר ביותר ותוך שמירה על איזון והנאה מהחיים.

איך להשיג שמחה ואושר

שמחה ואושר

אדם שמח הוא אדם שהעולם הפנימי שלו מאוזן ושלם עם חייו החיצוניים. בתהליך אימון אישי נשאף לייצר שלווה ביחד עם התקדמות והשגת רצונות בחייך.

סיפורי הצלחה
השירותים שלנו
קואצ'ר אישי

אימון אישי (קואצ'ינג) במילים פשוטות הוא תהליך שמטרתו לשפר ביצועים ומתמקד ב'כאן ועכשיו' ולא בעבר או בעתיד. המאמן עוזר למתאמן ללמוד, לשנות הרגלים ולהקנות כלים להתמודדות.

קואצ'ר זוגי

מטרת האימון הזוגי הוא לחזק את הקשר, ליצור זוגיות מוצלחת, מאושרת ומספקת שתחזיק לאורך שנים רבות ושתדע להתמודד עם כל אתגרי החיים. כחלק מהתהליך נשפר מיומנויות תקשורת והקשבה שהם חלק בלתי נפרד מזוגיות מוצלחת ומאושרת.

קואצ'ר עסקי

אימון עסקי בא להקנות כלים בקבלת החלטות ובחירות עסקיות קשות להשגת עסק משגשג ומצליח. תהליך האימון קצוב בזמן וממוקד יעדים ומתאים לכל עסק, קטן כגדול, בשלבי הקמה או מבוסס וותיק.

רוצים ליצור קשר? מלאו את הטופס:
הפוסטים האחרונים בבלוג
לחץ נפשי
לחץ נפשי

פעמים רבות שואלים אותי על לחץ נפשי. אנשים בדרך כלל לא אוהבים לדבר על הנושא הזה והרוב אינו מודע לו. זאת משום שלחץ נפשי מתבטא

קראו עוד »
עסק משפחתי
אימון לעסקים משפחתיים

עסקים משפחתיים חשובים לכלכלת המדינה והצלחתם היא הצלחתנו. כדי שעסקים משפחתיים יצליחו, יש לרתום את הקשרים המיוחדים בין בני המשפחה לטובת התנהלות עסקית נבונה ולכוון

קראו עוד »
התפתחות אישית ומקצועית
התפתחות אישית ומקצועית 

התפתחות אישית והתפתחות מקצועית הן שני ביטויים שעולים הרבה בשיחות אישיות עם מתאמנים. בדרך כלל הביטויים הללו עולים בנפרד – אנשים מסוימים חושבים על התפתחות

קראו עוד »
למידע וייעוץ אישי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן