ניר זר – קואצ'ר

תוכנית ליווי אישית לשינוי הרגלים

למה קשה לנו לשנות הרגלים?

שינוי הרגלים הוא השלב הראשון בדרך לשינוי בחיים. הבעיה היא שקשה מאוד לשנות הרגלים. למה? בגלל שההרגלים הישנים שלנו נוסכים בנו ביטחון ומטפחים את תחושת היציבות בחיינו – הם מגוננים עלינו מפני פגיעה, כאב, אכזבה או צער ומפני המאמץ הנלווה לתהליך השינוי. כמו כן הרגלים שלנו הם מעין חיווט נירולוגי שהוטבע במוחנו והוטמע בתת־המודע שלנו במשך שנים רבות. כדי להשתחרר ממנו עלינו להחליף אותו בחיווט חדש, מועיל ומיטיב שלא יגביל אותנו אלא להפך – ישחרר אותנו ויאפשר לנו לצמוח.

שינוי הרגלים רעים

למה כדאי לשנות הרגלים?

חשבתם פעם איך ייראה היום שלכם אם תהיו חופשיים מהרגלים? דמיינו את זה לרגע – זה נראה טוב, נכון? החלל סביבכם מתחיל להתרחב, נכון? אתם מצליחים לנשום לרווחה, נכון? הרגלים שלנו מגבילים אותנו ומצמצמים אותנו בלי שנהיה מודעים לכך. אם למשל אנחנו כמהים לעבוד בעבודה איכותית ומספקת יותר אך רגילים למקום העבודה הנוכחי ולשגרת החיים בו, וההרגל מונע מאיתנו להתקדם, אנחנו מוגבלים; אם אנחנו חולמים על זוגיות אוהבת ומפרה אך רגילים לאורח החיים הנוכחי שלנו, וההרגל אינו מאפשר לנו להיפתח לזוגיות, אנחנו מוגבלים, החיים שלנו מצומצמים, ואין בהם מקום לשינויים. שינוי הרגלים פותח לנו צוהר להתנהלות אחרת, חופשית ומשוחררת, שונה וטובה מזו שידענו עד כה. הוא מכניס אנרגייה חדשה לחיים שלנו ועוזר לנו לעצב אותם מחדש.

איך לשנות הרגלים ביעילות?

כדי לשנות הרגלים ביעילות ולהניע שינוי חיובי בחיים עלינו להבין שזהו תהליך שאורך זמן ודורש מאמץ, וכדי שהוא יצליח, עלינו להפסיק להיות קשוחים עם עצמנו. עלינו לקבל את עצמנו ולהיות טובים אל עצמנו. כדאי גם שנפתח ציפיות ריאליות מהתהליך – נגדיר מטרות מציאותיות לטווחים קצרים ונצעד אליהן צעד אחר צעד בהחלטיות ובסבלנות. עלינו לזכור שמותר לנו להיכשל, וזה בסדר להיכשל; שההתקדמות היא לרוב אינה חדה ולינארית אלא מתונה וספירלית; שכל שלב מעיד על הנכונות שלנו להצליח ועל המסירות שלנו לתהליך.

שינוי הרגלים – שלב אחר שלב

כדי לשנות הרגלים אנחנו צריכים קודם כל לרצות בזה. אי אפשר לשנות הרגלים בלי להבין איך הם מגבילים אותנו, ולמה השינוי נחוץ. צריך גם לאזור אומץ ולהתבונן להרגלים בעיניים. איך עושים את זה? 

  1. פותחים מחברת, יומן או קובץ וורד ומפרטים בכתב את כל ההרגלים – סעיף אחר סעיף, הרגל אחר הרגל. 
  2. קוראים בעיון כל סעיף וחושבים לעומק על כל הרגל – על מה שהוא נותן לנו, ועל מה שהוא מונע מאיתנו. 
  3. מיישמים שינויים בעדינות – כותבים תוכנית פעולה לשינוי ההרגלים. חשוב שהתוכנית תיושם באיטיות ובצורה מחושבת כדי שהאיזון העדין של חיינו לא יופר ונוכל ליישם את השינוי הנחוץ. שינוי הרגלים צריך להיעשות בצעדים קטנים אך נחושים, עדינים אך החלטיים, וחשוב לזכור את זה. 
  4. מנהיגים שיטת תגמול על כל שינוי, כי גם בתהליך הלא פשוט הזה אנחנו צריכים דעת איך לטפוח לעצמנו על השכם, לעודד את עצמנו ולתגמל את עצמנו. התגמול יאפשר לנו להתמיד בתהליך ולהתמסר אליו.

לשנות הרגלים עם ניר זר

שינוי הרגלים הוא תהליך – הוא לא מתרחש ביום אחד, אך הוא בהחלט אפשרי. אנשים שמחליטים לשנות הרגלים, מתמסרים לתהליך ומיישמים אותו בשיטתיות, יכולים להעיד על השינויים המיידיים שמתחוללים בחייהם, ועל הדלתות שהתהליך פותח בפניהם. אם גם אתם חולמים על חיים טובים יותר, איכותיים יותר ומספקים יותר, אתם מוזמנים להתחיל בתהליך לשינוי ההרגלים, ואתם מוזמנים לעשות את זה איתי. אדם חכם אמר פעם שאין דבר קבוע יותר משינוי, כי השינוי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, והוא זה שמגדיר ומעצב אותם. שינוי הרגלים בתהליך אימון שיטתי הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה. אז דברו איתי, ובואו נשנה הרגלים ביחד.

ניר זר אימון לשינוי הרגלים

בתכנית הפסגה אנחנו מגדירים את המטרות, היעדים והחלומות שלך,
בונים יחד תכנית אימון ופעולה ומלווים אותך יד ביד בדרך לשינוי הרגלים ועד לפסגה.

הגיע הזמן שלך להגיע לפסגה!

השאירו פרטים ונצא לדרך

חצים

הגיע הזמן לשנות הרגלים

איך עובדת התוכנית לשינוי הרגלים?

שיחת הכרות ובדיקת התאמה

שיחת הכרות ראשונה עד 30 דקות ללא עלות, בשיחת ההכרות נאבחן את הצרכים, המטרות והאתגרים העומדים בפניך ומעכבים אותך מהגשמה עצמית מלאה, נבחן את המחוייבות שלך לשינוי ובנוסף לזה תקבלו הסבר מעמיק על תכנית הפסגה והדרך המשותפת עד להשגת היעדים שהצבת.

פגישת אבחון ראשונה

לקראת המפגש תקבלו 3 משימות לביצוע הקשורות ישירות לשינוי שאתם רוצים בחייכם. פגישת ההכרות היא עד שעתיים, בה אתם תכירו ותיצרו כימיה וחיבור עם המנטור האישי שלכם שילווה אתכם יד ביד לפסגה, תקבלו תכנית מפורטת ופרקטית להשגת היעדים בתכנית. בנוסף תקבלו 3 כלים מנטאליים שהם אבני היסוד שילוו אתכם עד להגשמת המטרה.

פגישות שבועיות

פגישות קבועות אחת לשבוע שתואמו מראש עם המנטור האישי שלך, בהן תלמדו ותקבלו כלים פרקטיים וקוגניטיבים ליצירת הרגלים עוצמתיים חדשים, שינוי מחשבתי, והשגת המטרות. תקבלו יחס אישי אכפתי ומסור מהמנטור שלכם ומענה לכל אתגר וקושי העומד לפניכם בדרך לפסגה.

שיחות חיזוק

שיחה פעמיים בשבוע יחד עם המנטור האישי שלך עד 30 דקות, השיחות הן חלק משמעותי מאוד מהתהליך הפסגה הן יחזקו אותך, יפקסו אותך על המטרה, תקבלו עזרה להתמודד עם קשיים ואתגרים לאורך השבוע, מענה לכל בעיה או דילמה והכי חשוב יחס אישי, עוטף ודואג עד להשגת הפסגה.

תמיכה מלאה בוואטספ

אנחנו רואים אותך ודואגים לך 24/7 זמינות עבורך לכל שיתוף ורגע שבו אתם מרגישים צורך לפרוק ולקבל מענה מהיר ומיידי. הצוות בתכנית הפסגה והמנטור האישי שלך מחוייב להצלחה שלך ועומד לרשותך בכל שעות היום.

פגישות אימון קבוצתיות

אחת לחודש תוכלו להצטרף למפגש מיוחד בזום עם מייסד התכנית ניר זר. במפגש הקבוצתי תקבלו הרצאה/סדנא/תרגול בנושא התפתחות אישית והרמה הבאה שלכם בחייכם. כל מפגש קבוצתי יכלול כלים פרקטיים להתפתחות אישית, זמן למינגלינג והכרות עם החברים, זמן לשיתוף עם הקבוצה וקבלת פידבקים, ועוד הפתעות מיוחדות.

מה אתם מקבלים

ביטחון עצמי

בתכנית הפסגה נעבוד איתכם על בנייה ופיתוח הביטחון והערך העצמי. נוציא לאור את הפוטנציאל הגלום בכם כדי שתרגישו את מלוא הביטחון והוודאות בדרך להשגת המטרה.

מוטיבציה

אנחנו מכירים אתכם, יודעים שאתם מאבדים מוטיבציה ואז מוותרים לעצמכם. כאן זה לא יקרה! אתם מקבלים בעיטה של מוטיבציה בכל מפגש, שיחה או הודעת וואטספ ולא נוותר לכם לרגע עד הפסגה.

מציאת כיוון

לא פעם אנחנו מרגישים חוסר סנכרון עם הייעוד שלנו, מתפשרים על מה שאפשרי עבורנו. בתכנית הפסגה נכוון אתכם כמו מגדלור לספינה לייעוד ולהגשמה שלכם בחיים.

מציאת/שיפור זוגיות

בתכנית הפסגה תוכלו לבחור זוגיות כמטרה עיקרית או משנית לתהליך, ניתן לכם את הכלים ליצור קודם כל זוגיות מופלאה עם עצמכם, להתאהב באדם שאתם רואים מול המראה ומתוך המקום הזה למצוא ולשפר את הזוגיות עם הפרטנר שלכם.

הצלחה

בתכנית הפסגה אנו ממוקדים על ההצלחה שלך, זה עיקר המטרה עבורנו והמחוייבות הכי גדולה שלנו. ההצלחה שלך עומדת לנגד עינינו כל הדרך. כל הכלים המנטאליים והליווי האישי שתקבלו לאורך התכנית יהיו ממוקדים ומדוייקים עבור ההצלחה שלך.

תכנית ליווי לשינוי הרגלים
תוכנית ליווי אישית להגשה ושינוי הרגלים

מה אפשר להגשים בתוכנית הפסגה לשינוי הרגלים

מציאת כיוון בחיים

יציאה מאזור הנוחות, עלייה בבטחון העצמי וקבלת החלטות נכונה ללא השפעת לחצים חיצוניים כמו חברים או משפחה כדי למצוא וליצור את החיים שמגיעים לך.

הגשמת פוטנציאל

ניפוץ מחסומים והרגלים ישנים כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בך. השגת מטרות בזמן הקצר ביותר ותוך שמירה על איזון והנאה מהחיים.

שמחה ואושר

אדם שמח הוא אדם שהעולם הפנימי שלו מאוזן ושלם עם חייו החיצוניים. בתהליך אימון אישי נשאף לייצר שלווה ביחד עם התקדמות והשגת רצונות בחייך.

אומרים עלינו

נדב, בן 25 מחדרה
נגן וידאו

לא ציפיתי לשינוי כזה מהיר. בהתנהלות האישית ובתחושה האישית שלי.

נדב, בן 25 מחדרה

עמית, בן 42 מקרית אוני
נגן וידאו

אם אתם מחפשים לקבל ההחלטות ויש לכם חששות ומשברים – ניר הוא הכתובת

עמית, בן 42 מקרית אוני

וסי, בן 53 ממתן
נגן וידאו

שיניתי את האמנות והפחדים שלי על עצמי ועל העסק.

יוסי, בן 53 ממתן

נוי, בת 26 מיהוד
נגן וידאו

שיניתי את הזוגיות שלי והביטחון העצמי שלי עלה.

נוי, בת 26 מיהוד

דקל, בן 26 מראשון לציון
נגן וידאו

בזכות הליווי הקמתי עסק. ששווה 14,000 אלף שח בחודש.

דקל, בן 26 מראשון לציון

אריאל, בן 30 ממבשרת
נגן וידאו

בזכות התהליך התגרשתי. התקדמתי בעבודה לעמדת ניהול ואני מנהל את הזמן שלי מדהים. היחס האישי וההובלה שלו גרמו לחיים שלי להשתנות.

אריאל, בן 30 ממבשרת

לינוי, בת 28, ממודיעין
נגן וידאו

הייתי אדם ביקורתי. שיניתי דפוסי חשיבה והרגלים שהיו לי. לא הייתי בוחרת משהו אחר.

לינוי, בת 28, ממודיעין

מרים, בת 64 מפתח תקווה
נגן וידאו

אני יכולה היום להביע את דעתי, מה שבעבר לא יכלתי לעשות. ממליצה בחום!

מרים, בת 64 מפתח תקווה

יעקוב, בן 24 מפתח תקווה
נגן וידאו

לא חשבתי שאני אצליח להוציא את התוכנית הזאת לפועל. לא האמנתי. זה פשוט משנה חיים

יעקוב, בן 24 מפתח תקווה

בת אל, בת 25 מירושלים
נגן וידאו

מי שרוצה לקחת את החיים שלנו קדימה – זה הכתובת. זה ישנה לכם את החיים.

בת אל, בת 25 מירושלים

הצוות שיוביל אותך לשינוי הרגלים ולפסגה

ניר זר, קואצ'ר אישי, עסקי ומאמן לזוגיות

ניר זר

מאמן אישי ועסקי בעל נסיון של 9 שנים, איש משפחה, יזם ומייסד תכנית הפסגה שעברו בה מעל ל-200 מאומנים, הבעלים של חברת ניר זר בע׳׳מ חברה המתמחה באימון אישי עם צוות של 3 מאמנים בכירים שעובדים לפי מודל תכנית הפסגה.

טל דוידוף​

טל דוידוף

מאמן מנטאלי מעל 3 שנים, אימנתי כבר מעל 100 איש, מוביל אנשים לתהליכי הצלחה ושינוי של השגת מטרות ויעדים, הצלחה בזוגיות, עסקים, מקצועית, מול המשפחה, מול הסביבה ובעיקר מול עצמם. אחרי שנים של התמודדות עם חוסר ביטחון עצמי, ריצוי, תקיעות, דחיינות והימנעות, החלטתי לבנות את עצמי מחדש ולשבור את כל החסמים, מאז ועד היום אני מלווה אחרים לשינוי ההרגלים ושיפור חייהם אם הצלחתי להשיג את המטרות שלי, כל אחד יכול!

יעל דרומר

יעל דרומר

מאמנת אישית ומנטורית לביטחון עצמי, מתמחה בתהליכים אישיים והשגת יעדים דרך חיבור פנימי עוצמתי. את השפעת האימון האישי חוויתי כמהנדסת ושנים בחברות הייטק כשעשיתי שינוי דרמטי בחיי. בשנים האחרונות אימנתי עשרות אנשים בתהליכים פורצי דרך, להעצמה, הגשמת מטרות וחיים מלאי משמעות. הכלי החזק ביותר מבחינתי זו האמונה ביכולת של כל אדם להגיע לחיים אליהם הוא שואף ואף מעבר.

אליאן קנר

אליאן קנר

אליאן היא מאמנת אישית עם ניסיון רב בהדרכה, ליווי והכוונה של אנשים לכדי עשייה בחייהם, בהתמקדות על האפשור שלהם להיות עצמם ולהביא את רגשותיהם ותחושותיהם בכל תחומי החיים. אני מאמינה בחיבור הרגש לפרקטיקה המאפיינת את עולם האימון. בשילוב הרגש והפרקטיקה, אוכל להוביל ולעזור לאנשים רבים ליצור שינוי משמעותי בחייהם, לממש את עצמם ולצעוד לעבר הגרסה הטובה ביותר שלהם.

שאלות ותשובות על התכנית לשינוי הרגלים

מתחילים בהכרות ראשונית דרך הטלפון במטרה להכיר קצת, להבין את הרצונות, אתגרים ובעיות שעומדות בדרך שלך וכמובן למסור לך את כל הפרטים המלאים לגבי התוכנית, איך היא עובדת ולענות על כל שאלה. במידה והכל בסדר, ממשיכים לפגישת אבחון.

בשביל לענות על השאלה הזו בצורה מלאה, כנראה שנצטרך להכיר אותך ולשוחח איתך קצת, מזמין אותך ליצור קשר.

ואם לענות בכל זאת, מנסיוני רב הרצונות שלנו נמצאים בתחום ההשגה שלנו. רובנו רוצים דברים שהם בהחלט אפשריים ופשוט דורשים עבודה על חיזוק / שינוי של הרגל או תכונה שלנו.

זה יכול להיות ביטחון עצמי, שינוי הרגל התנהגותי, מוטיבציה או אפילו סתם לעשות סדר בראש בדרך לבחירה הנכונה.

לרוב האנשים נראה שהמטרות שלהם נמצאות בטווח של שנים רבות אם הן בכלל אפשריות. אנחנו פה להגיד לך שבדרך כלל בתהליכים קצרים וממוקדים אפשר להשיג בדיוק מה שתרצה או לפחות לעלות על דרך מהירה לשם. בתוכנית הפסגה נדאג להביא אותך בדיוק למקום הזה.

לאחר שביצענו פגישת אבחון,  והצבנו את המטרות שחשובות לך תוכל לבחור את המסלול שהכי מתאים לך מתוך שני מסלולים הבאים: מסלול מקוצר של שלושה חודשים או המסלול המלא של שישה חודשים.

בפגישת האבחון, תתבצע התאמה למאמן.ת האישי.ת שילווה אותך לאורך כל הפסגה, המאמן.ת מותאם לך על פי שלושת הפרמטרים הבאים: המטרות שהצבת, הידע המקצועי של המאמן.ת והמיקום הגאוגרפי.

שאלה מצויינת.
אתחיל בלהגיד שלשתי השיטות יש יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

טיפול פסיכולוגי הוא בדרך כלל תהליך ארוך הכולל פגישות רבות על פתירת טראומות מהעבר, חקירה של מערכות יחסים, עבודה על נושאים נפשיים כמו דיכאונות ועוד.

אימון אישי אמנם עשוי לעבוד גם על אלו אבל בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, בניית זוגיות מעולה, בחירת או הצלחה בקריירה, יצירת מוטיבציה או בטחון עצמי ועוד.

הטכניקות המיוחדות של שיטת הקואצ'ינג שפיתחתי מצויינות להשגת מטרות מסוג אלו בזמן כמה שיותר קצר. כך למעשה האימון תמיד מתמקד על מה שיהיה הערב ומחר, איך נוכל לפעול ולהתמודד בדרך להשגת המטרה שלנו.

כל גיל וכל מין כמובן. היום תמצאו אנשים מכל הסוגים והסיבות שבחרו להתחיל תהליך אימון אישי.

החל ממנכ"לים של חברות, נשים, גברים, צעירים, מבוגרים ואפילו ילדים.

אם הגעת עד לפה, כנראה

שהתהליך הזה הוא בשבילך.

או
לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן