שריינת את השיחה בהצלחה!

בקרוב ניפגש בZOOM
ונבחן התאמה לתכנית שלנו!

השיחה שלנו יכולה להיות נקודת מפנה מאוד משמעותית בחיים שלכם,
ולכן חשוב לנו להכין אתכם לשיחה וכבר עכשיו יהיה לכם את כל המידע שאתם צריכים לקראת התכנית!

שאלות
ותשובות

שאלה מצויינת.
אתחיל בלהגיד שלשתי השיטות יש יתרונות רבים ומתאימות למגוון רחב של אנשים שונים.

טיפול פסיכולוגי הוא בדרך כלל תהליך ארוך הכולל פגישות רבות על פתירת טראומות מהעבר, חקירה של מערכות יחסים, עבודה על נושאים נפשיים כמו דיכאונות ועוד.

אימון אישי אמנם עשוי לעבוד גם על אלו אבל בדרך כלל יהיה מבוסס על השגת תוצאות פרקטיות ומדידות. למשל, בניית זוגיות מעולה, בחירת או הצלחה בקריירה, יצירת מוטיבציה או בטחון עצמי ועוד.

הטכניקות המיוחדות של שיטת הקואצ'ינג שפיתחתי מצויינות להשגת מטרות מסוג אלו בזמן כמה שיותר קצר. כך למעשה האימון תמיד מתמקד על מה שיהיה הערב ומחר, איך נוכל לפעול ולהתמודד בדרך להשגת המטרה שלנו.

התכנית היא ליווי אישי וצמוד עם מאמן שנמצא איתך כל הדרך, ובנוסף יש לנו גם מפגשי אימון והדרכה בקבוצה לעיתים קרובות שאפשר להצטרף אליהם.

התכנית היא 3 חודשים, אך במקרים חריגים אנחנו מציעים את התכנית גם ל-6 חודשים למי שאנחנו מוצאים לנכון שמתאים או צריך.

לפני כניסתך לתכנית ניר מצוות אותך לאחד מהמאמנים בצוות שילווה אותך באופן אישי יד ביד לכל אורך הדרך. כל צוות המאמנים מוכשר ומוסמך ע"י המכללות השונות לאימון בארץ, ובנוסף הצוות עבר התמקצעות נוספת ע"י ניר זר.

כל גיל וכל מין כמובן. היום תמצאו אנשים מכל הסוגים והסיבות שבחרו להתחיל תהליך אימון אישי. החל ממנכ"לים של חברות, נשים, גברים, צעירים, מבוגרים ואפילו ילדים.

התכנית מתאימה לכל מטרה או תוצאה שאתם רוצים להשיג בחיים, גם בזמן הקרוב וגם בעתיד הרחוק כיוון שהיא תייצר לכם שינוי שישפיע על החיים שלכם לתמיד, ותעניק לכם כלים שישארו איתכם לכל החיים!

מיד לאחר שנרשמתם בעמוד הקודם נפתח לכם אירוע ביומן בטלפון שלכם, ובתוכו תמצאו את הלינק לשיחה בזום.

מה קורה בשיחת הZOOM?

1

אבחון

נאבחן את הצרכים, המטרות והאתגרים העומדים בפניך ומעכבים אותך מהגשמה עצמית מלאה, נבחן את המחוייבות שלך לשינוי.

2

היכרות

מטרה נוספת של השיחה היא להכיר, לבדוק שאנחנו באמת יכולים לעזור לכם וגם לתת לכם את האפשרות לראות אם אתם מתחברים לגישה שלנו.

3

התאמה

בנוסף לזה תקבלו הסבר מעמיק על תכנית הפסגה והדרך המשותפת עד להשגת היעדים שהצבתם לעצמכם ונבדוק התאמה לתכנית.

מה קורה לאחר שיחת הZOOM?

פגישת אימון ראשונה

לקראת הפגישה תקבלו 2 משימות לביצוע הקשורות ישירות לשינוי שאתם רוצים בחייכם. פגישת האימון היא שעה, בה אתם תכירו ותיצרו כימיה וחיבור עם המאמן האישי שלכם שילווה אתכם יד ביד לפסגה, תקבלו תכנית מפורטת ופרקטית להשגת היעדים בתכנית. בנוסף תקבלו 2 כלים מנטאליים שהם אבני היסוד שילוו אתכם עד להגשמת המטרה.

לאחר מכן תיכנסו לתכנית ותתחילו את האימון

איך נראית התכנית?

פגישות שבועיות

פגישות קבועות אחת לשבוע שתואמו מראש עם המנטור האישי שלך, בהן תלמדו ותקבלו כלים פרקטיים וקוגניטיבים ליצירת הרגלים עוצמתיים חדשים, שינוי מחשבתי, והשגת המטרות. תקבלו יחס אישי אכפתי ומסור מהמנטור שלכם ומענה לכל אתגר וקושי העומד לפניכם בדרך לפסגה.

שיחות חיזוק

שיחה פעמיים בשבוע יחד עם המנטור האישי שלך עד 30 דקות, השיחות הן חלק משמעותי מאוד מהתהליך הפסגה הן יחזקו אותך, יפקסו אותך על המטרה, תקבלו עזרה להתמודד עם קשיים ואתגרים לאורך השבוע, מענה לכל בעיה או דילמה והכי חשוב יחס אישי, עוטף ודואג עד להשגת הפסגה.

תמיכה מלאה בוואטספ

אנחנו רואים אותך ודואגים לך 24/7 זמינות עבורך לכל שיתוף ורגע שבו אתם מרגישים צורך לפרוק ולקבל מענה מהיר ומיידי. הצוות בתכנית הפסגה והמנטור האישי שלך מחוייב להצלחה שלך ועומד לרשותך בכל שעות היום.

פגישות אימון קבוצתיות

אחת לחודש תוכלו להצטרף למפגש מיוחד בזום עם מייסד התכנית ניר זר. במפגש הקבוצתי תקבלו הרצאה/סדנא/תרגול בנושא התפתחות אישית והרמה הבאה שלכם בחייכם. כל מפגש קבוצתי יכלול כלים פרקטיים להתפתחות אישית, זמן למינגלינג והכרות עם החברים, זמן לשיתוף עם הקבוצה וקבלת פידבקים, ועוד הפתעות מיוחדות.

דילוג לתוכן