ניר זר – קואצ'ר

ניר זר

התמחות:

מתמחה באימון תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים להתמודדות.

השכלה:

מאמן אישי, זוגי ועסקי מטעם מכללת ICCM.

לפעמים מרב אפשרויות לא רואים את הדרך. לפעמים, החיים פשוט מציבים בפנינו מכשולים והרבה פעמים קשה בכלל להגיד מהו הדבר המדוייק שעוצר אותנו. מה שבטוח, הפוטנציאל שלך לחיות חיים נפלאים, תמיד נמצא שם

נסיון

ניר זר, מאמן אישי בכישרון מרשים, מייחס את ההצלחה המרשימה שלו בתחום האימונים האישיים, העסקיים והזוגיים לשילוב מיוחד של מומחיות, יכולת חשיבה אסטרטגית והתמדה בלתי נלאית. ניר השקיע שנים בלימוד, התנסות והתמקדות בתחום זה, ותוצאותיו משקפות זאת בבירור.

עם ניסיון מרשים שכולל מעל 9 שנים של עבודה עם אנשים שונים, ניר מצליח להביא לכל לקוח את ההתאמה המושלמת. הוא מצליח ליצור סביבת אימון מעוררת השראה ומעוררת הכרה, המקנה ללקוחותיו את התחושה של שיפור והתקדמות מתמדת.

בנוסף לתחום האימונים האישיים, ניר זר גם מתמחה בתחום העסקי והזוגי. הגוף, המחשבה והיחסים הם חלקים בלתי נפרדים של כל אדם, ועבודה על כולם משפיעה אחד על השני. ניר מגיש גישה משולבת ומקיפה, הוא מצליח לסייע לאנשים לשפר את איכות חייהם גם בתחומי העסקים והזוגיות.

עם מאות מתאמנים מרוצים שזכו לתמיכתו המקצועית והאישית, ניר זר הפך לדמות מוכרת ומוערכת בקרב קהילת האנשים שמחפשים לשפר ולשדרג את עצמם במגוון תחומים. השפעתו החיובית והעשירה מתקבלת בברכה מכל המתאמנים שהוא תמך והדריך, מהעסקים שנוצרים תוך התייעצותו ועד למערכות היחסים שהוא עוזר לבנות.

השכלה

  • בוגר קורס מאמנים אישי, זוגי ועסקי מטעם מכללת ICCM + סטאז'.

מאמרים שנכתבו על ידי ניר זר

לייעוץ אישי ללא תשלום >>

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן